Kręgi lokalne

Kraków


Kraków – Krakowski Krąg Lokalny Bractwa Piwnego
Kazimierska Piwniczka

Kraków, ul. Dietla 69, www.piwniczka.krakinfo.pl
k.zalas@gmail.com

Skład Rady Starszych:

  • Kazimierz Zalas – Przewodniczący Rady Starszych 791-240-867
  • Jadwiga Dorosz – zastępca Przewodniczącego
  • Tomasz Hejnold– Skarbnik

Spotkania – co drugi piątek, 18.00


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Ślą życzenia do Krakowa

17.11.2006

Życzeniom nie było – i jak widać - nie ma końca. Cały czas do Kręgu Krakowskiego spływają życzenia i gratulacje z okazji obchodzonego niedawno jubileuszu 10-lecia istnienia. Poniżej prezentujemy list wystosowany przez panią Grażynę Łojko, prezes Perły-Browarów Lubelskich SA.

Szanowny Pan
Kazimierz Zalas
Przewodniczący Rady Starszych
Kręgu Krakowskiego Bractwa Piwnego

Szanowny Panie Przewodniczący!

W imieniu Zarządu Perła – Browary Lubelskie SA. i własnym pragnę złożyć Radzie Starszych i wszytskim członkom Krakowskiego Kręgu Bractwa Piwnego najserdeczniejsze gratulacje z okazji Jubileuszu X-lecia działalności Kręgu.
Krakowski Krąg Bractwa Piwnego poprzez swa działalność wypełnia jakże potrzebna w branży piwnej misję, bowiem promuje kulturę picia piwa; a samo piwo jako alternatywę niskogatunkowych i wysokoprocentowych trunków. Tworzy nowe wartości i kultywuje tradycje związane z biesiadnym charakterem piwa. W szeregach Państwa organizacji jest wielu birofilów oraz domowych piwowarów, co jest bardzo ważne dla promowania piwa jako napoju z głębokimi tradycjami i wieloletnią historią.
Życzymy, aby osiągnięcia minionego okresu były bodźcem do podejmowania nowych wyzwań, a zdobyte doświadczenie podstawą dalszych sukcesów w codziennej pracy na rzecz promocji piwa.

Podpisano: Grażyna Łojko
Prezes Zarządu
 

Opracowanie: Bractwo Piwne