Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Żubr to nie tylko piwo. To przede wszystkim reklama marki

14.04.2009

Piwo Żubr produkowane jest od 1768 roku - ta data podana jest na etykiecie butelki. Jednak największa popularność zdobył po 2003 roku. Wszystko dzięki reklamie. Na zobacz przegląd spotów reklamowych tej marki.

Kampania Piwowarska, która przejęła białostocki browar Dojlidy. Uczyniła z marki Żubr prawdziwy hit. Nawet osoby, które nie są zwolennikami jasnego z pianką kojażą zabawne reklamy z udziałem żubra. Zabawne i dwuznaczne hasła wykorzystujące wizerunek króla puszczy wbijają się w pamięć i robią dobre wrażenie na konsumentach.

"Dobrze posiedzieć przy Żubrze", "Dwa Żubry i spokój", "Żubr w trawie puszczy" - to tylko kilka przykładów haseł, które funkcjonują już codziennej mowie potocznej.

Na reklamie piwa korzysta nie tylko Kampania Piwowarska. jest to znakomita promocja naszego regionu. Szczególnie okolic Puszczy Białowieskiej. Niedawno zakończyła się akcja "Żubr budzi Podlasie". Był to konkurs na najlepszy projekt mający aktywizować lokalne społeczeństwo. Nagrodą było sfinansowanie projektu przez Kampanię Piwowarską.
Historię reklam Żubra można zobaczyć na www.YouTube.pl

(azda) Gazeta Współczesna