Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Udział Bractwa Piwnego w Chmielakach Krasnostawskich

03.09.2007

Bractwo Piwne objęło honorowym patronatem XXXVII Chmielaki Krasnostawskie, które odbędą się 7 – 9 września 2007. Będziemy obecni w kilku miejscach.
Już po raz trzeci pomagamy zorganizować oraz obsługujemy Konsumencki Konkurs Piw. Tym razem także zrobimy wszystko, aby konkurs został przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie. Wytypowliśmy także jedną osobę, która zasiądzie w jury jako degustator.

Po raz drugi Bractwo Piwne organizuje także giełdę birofiliów. Zapowiedzieli się kolekcjonerzy z Tychów oraz Lublina. Sławomir Dana – główny organizator giełdy zaprasza wszystkich wielbicieli etykiet, butelek, kufli, podstawek i innych piwnych eksponatów. Giełdy szukajcie w okolicy Domu Kultury w Krasnymstawie. Po zeszłorocznej - pierwszej giełdzie odzew był bardzo dobry zatem w tym roku spodziewamy się większej reprezentacji wystawców.

Bractwo Piwne przekazuje stoisko, które dostało do zagospodarowania, Stowarzyszeniu Małych i Średnich Browarów. Na 75 metrach kwadratowych małe oraz średnie browary będą reprezentowane przez Browar Ciechanów, Browar Kormoran z Olsztyna oraz Browar Staropolski ze Zduńskiej Woli.

W Krasnymstawie pojawią się przedstawiciele wszystkich lokalnych kręgów Bractwa Piwnego.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na stoisko oraz na giełdę. Rozsmakujmy się w dobrym piwie. Do zobaczenia, w najbliższy weekend w Krasnymstawie.


Magdalena Banasiak