Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Turniej siatkówki plażowej rozegrany

03.07.2007

W dniu 17 czerwca 2007 r. Krąg Lokalny Bractwa Piwnego Zgierska Kuźnia Piwna we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Klubem AgRafKa zorganizował Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora MOK.
Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn:
- Drim Tim,
- Wygrani,
- Blondasi,
- Wasyl Team
-oraz reprezentacja Zgierskiej Kuźni Piwnej.

W pierwszej fazie turnieju drużyny grały systemem każdy z każdym (jeden set do 21 pkt.), który wyłonił finałową trójkę (Wygrani, Blondasi, Drim Tim).
Finał ostatecznie wygrał drużyna Wygranych, drugie miejsce zajął Drim Tim, a trzecie Blondasi.

Nagrody (dla wszystkich uczestników turnieju) wręczył Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Witek Świątczak. Plecaki, torby, kosmetyczki, zaproszenia do kina, bilety na koncert to tylko niektóre nagrody jakie można było wywalczyć na boisku. Warto wspomnieć o jednej z nagród w szczególności, wygrani otrzymali kupon na wykonanie bezpłatnych zdjęć paszportowych w salonie Kodaka, przy ulicy Długiej 7, za co podziękowania należą się Gapie (członkowi Zgierskiej Kuźni Piwnej oczywiście).

Drużyna Zgierskiej Kuźni Piwnej grając z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem zajęła ostatecznie czwarte miejsce.

Zaraz po meczach finałowych rozpoczął się piknik rodzinny gdzie prowadziliśmy m.in. zawody dla dzieci (i jak się okazało nie tylko) w przeciąganiu liny, które sprawiły maluchom dużą frajdę, a zwycięzcy oprócz satysfakcji otrzymali górę smakołyków od Klubu Agrafka.

Podsumowując, impreza jak najbardziej udana tak pod względem organizacyjnym jak i sportowym, mam tu na myśli bardzo wysoki poziom (sportowy) finałowej trójki.
Na koniec dziękujemy wszystkim osobom, które brały czynny udział w przygotowaniach do tej imprezy.

Stolarz