Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Piłkarska kampania reklamowa marki Carlsberg

11.05.2006

Rusza nowa piłkarska kampania 'prawdopodobnie najlepszego piwa na świecie', pod hasłem 'Carlsberg. Part of the game'.
Nowe spoty reklamowe nawiązują do bliskich związków Carlsberg z piłką nożną oraz podkreśla międzynarodowy charakter tego piwa. Trzy różne 30’ spoty z poczuciem humoru pokazują wielkie emocje towarzyszące rozgrywkom, bliskie wszystkim kibicom, niezależnie od kraju ich pochodzenia.

„Od lat charakterystyczne logo Carlsberga stało się nieodłącznym elementem wielu najbardziej prestiżowych imprez piłkarskich. Piłka nożna, niosąc ze sobą wielkie emocje, radość, wzruszenie, wspólne przeżywanie niezwykłych chwil doskonale wpisuje się w charakter marki. Można powiedzieć, że tak jak Carlsberg jest dzisiaj częścią świata piłki nożnej, tak piłka stała się nieodłączną częścią wizerunku marki i jej tożsamości”. - mówi Wojciech Żabiński, Senior Brand Manager, odpowiedzialny za markę Carlsberg w Carlsberg Polska

Nie bez powodu kampania ruszyła właśnie 10 maja, w dniu, w którym na stadionie w Eindhoven do walki o najwyższą stawkę w Finale Pucharu UEFA stanęły dwie drużyny: FC Sevilla i FC Middlesbrough – Carlsberg jest bowiem sponsorem Finału Pucharu UEFA.

Kampania została przygotowana lokalnie w Polsce, autorem kreacji jest agencja Saatchi & Saatchi. 3 spoty 30’ emitowane będą w TVP1, TVP2, TVN, Polsacie, TV4 oraz w wielu stacjach tematycznych. Za zakup mediów odpowiada Media Direction OMD.


Wirtualne Media

masz