Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Perła - pełna naszej tradycji

11.07.2006

Rozpoczęła się druga odsłona wizerunkowej kampanii piwa Perła - sztandarowej marki Browarów Lubelskich.
Kreacja została przygotowana przez agencję Hand Made, która zwyciężyła w przetargu na obsługę tej marki.

Mocne podkreślenie związku Perły z regionem, umocnienie wizerunku i zwiększenie aspiracyjności produktu – to główne cele prowadzonych przez lubelski browar działań komunikacyjnych. „W strategii postawiliśmy na regionalny kontekst Perły. Siła marki w regionie Lublina jest niekwestionowana, a podkreślenie jej związku z historią, tradycją i walorami regionu to jeszcze mocniejsze odwołanie się do potrzeb i odczuć konsumentów” – mówi Agnieszka Komarzeniec, Kierownik ds. Marketingu Browarów Lubelskich.

Kampania wizerunkowa Perły wystartowała w maju. Prowadzona jest w regionie lubelskim na nośnikach reklamy zewnętrznej - billboardach i siatkach wielkoformatowych oraz w prasie regionalnej. Głównym motywem wykorzystywanym w komunikacji jest etykieta produktu, której detale mocno wskazują na regionalny kontekst piwa. „Pierwszy etap odnosił się do daty powstania receptury, a hasło ‘Pełna naszej historii’ wskazywało jak mocno Perła zakorzeniona jest w dziejach regionu lubelskiego” – mówi Marcin Palarczyk, creative director Hand Made.

Z początkiem lipca ruszyła druga odsłona kampanii. Wyeksponowany na etykiecie herb Lublina oraz hasło „Pełna naszej tradycji” podkreślają związek piwa z tradycją regionu oraz tradycyjną recepturę warzenia Perły.

Kampania wizerunkowa marki Perła to jedna z dwóch realizacji przygotowanych przez Hand Made dla Browarów Lubelskich. W czerwcu agencja przygotowała kampanię informującą o sponsorowaniu przez Perłę Festiwalu Teatrów Europy Środkowej „Sąsiedzi”. Kampania prowadzona była na billboardach i w prasie lokalnej.

Wirtualne Media

kk