Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Nowa technologia Philipsa

05.09.2004

Firma Philips znana jest z wynalazków rewolucjonizujących świat. Czy tak będzie i teraz? Koncerny Philips i Interbrew - jeden z największych producentów piwa w Europie połączyły siły by stworzyć urządzenie, które umożliwi picie w domu beczkowego piwa o najlepszej jakości i czystości oraz w najkorzystniejszej temperaturze.
Koncern Interbrew pracował od lat nad rozwiązaniem, które umożliwiłoby konsumentom picie doskonałej jakości piwa beczkowego w domu. Szło to dość opornie. Dopiero współpraca z Philipsem pozwoliła stworzyć urządzenie spełniające surowe wymagania zarówno pod względem smaku i aromatu jak i higieny.

PerfectDraft to zupełnie nowe podejście do dystrybucji piwa w domu. Urządzenie składa się z pompy, kranu oraz chłodziarki utrzymującej piwo w temperaturze 3 stopni Celsjusza. Sześciolitrowa, metalowa beczka jest wymienna, a Interbrew przygotowuje ofertę składającą się z różnych gatunków piwa produkowanych przez koncern. Piwo w kegu zachowuje świeżość przez 4 tygodnie. "Kiedy wpadliśmy na pomysł domowego piwa z beczki, Philips stał się dla nas naturalnym partnerem. Jako światowy producent oraz dostawca sprzętu elektronicznego i artykułów gospodarstwa domowego gwarantował stworzenie i produkcję odpowiedniego urządzenia. Tak samo jak Interbrew, Philips tworzy produkty, które mają uczynić życie klientów lepsze i milsze," - powiedział John Brock, prezes Interbrew. "Wierzymy, że przyszłością Philipsa są produkty nie tylko wychodzące naprzeciw oczekiwaniom i przyzwyczajeniom konsumentów, ale również zmieniające je. Cieszę się więc, że możemy eksplorować nowe obszary. Współpraca z producentem piwa, takim jak Interbrew pozwala mieć gwarancję, że w klienci będą pić najlepsze piwa," - powiedział Han van Splunter, prezes działu Artykułów Gospodarstwa Domowego Philipsa.

Cena urządzenia, które pojawi się w sprzedaży we wrześniu wynosi 199 euro.
Interia.pl

(INTERIA.PL)