Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Kampania piwa Perła

11.07.2006

Agencja Hand Made przygotowała wizerunkową kampanię piwa Perła. Celem akcji jest umocnienie wizerunku i zwiększenie atrakcyjności produktu. Reklama prowadzona jest na billboardach i siatkach wielkoformatowych oraz w prasie regionalnej.
Pierwszy etap, od 5 maja nawiązywał się do powstania receptury i przebiegał pod hasłem ‘Pełna naszej historii’. Działania marketingowe wskazywały na mocne zakorzenienie piwa w dziejach regionu lubelskiego. Kampania piwna prowadzona była w regionie Lublina, gdzie marka zyskała dużą pozycje na rynku.

W czerwcu agencja Hand Made przygotowała kampanię informującą o sponsorowaniu przez Perłę Festiwalu Teatrów Europy Środkowej ‘Sąsiedzi’. Kampania prowadzona była na billboardach i w prasie lokalnej.

Z początkiem lipca ruszyła kolejna odsłona reklamowa Perły. Przedstawiony na etykiecie herb Lublina oraz hasło ‘Pełna naszej tradycji’ podkreślają związek piwa z tradycją miasta oraz tradycyjną recepturę warzenia Perły. Druga odsłona także nawiązuje do tradycji i do pierwszej części reklamowej.

Perła należąca do Browarów Lubelskich S.A. już po raz drugi jest laureatem wyróżnienia Wojewódzkiego Lidera Biznesu. Od ponad 150 lat znajduje się w branży piwowarskiej. Celem konkursu była promocja najlepszych firm mających swoją siedzibę na terenie województwa lubelskiego, spieranie rozwoju firm poprzez promowanie podmiotów i kształtowanie pozytywnego, gospodarczego wizerunku województwa.
MediaLink.pl

Marcelina Gacek