Kręgi lokalne

Zgierz (Zgierska Kuźnia Piwna)


Zgierz – Zgierska Kuźnia Piwna
Klub "AgRafKa"

Zgierz, ul. Mielczarskiego 1, www.agrafka-zgierz.pl , https://www.facebook.com/zkp2002
kuzniazgierz@gmail.com

Skład rady starszych:

Kamil Jaworski - Przewodniczący Rady Starszych, GSM 601 879 238; e-mail jaworski_kamil@interia.pl
Sławomir Wilisz - Skarbnik
Julia Lis - Sekretarz

Informacje o spotkaniach – każdy pierwszy czwartek miesiąca godz. 19.00


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Turniej piłkarski w Zgierzu

11.05.2005

Zgierska Kuźnia Piwna zaprasza na Turniej Zgierskich Pubów i Barów w Piłkę Nożną. Turniej odbędzie się już po raz czwarty na stadionie Z.K.S. „Włókniarz”.
Po raz kolejny gościć będziemy drużyny piłkarskie zebrane wśród bywalców zgierskich pubów i barów.
Liczymy, że tak jak w poprzednich latach, będziemy mogli śledzić zmagania 10, może nawet 12 zespołów, wśród których nie zabraknie oczywiście naszych członków, reprezentujących po raz pierwszy już nie tylko Zgierską Kuźnię Piwną, ale także Bractwo Piwne.
Turniej odbędzie się 18 czerwca równolegle z organizowanym festynem sportowo – rekreacyjnym „SPORT RADOŚÄ† RODZINA”, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców Zgierza.
Gwarantujemy, mając w pamięci poprzednie turnieje, wspaniałą zabawę i wielkie emocje piłkarskie.
Choć to nie Mundial, ani Liga Mistrzów, nie można odmówić uczestnikom zawziętości, uporu i ogromnej chęci zwycięstwa, często większej niż na niektórych boiskach ligowych, a nasi sędziowie są na pewno poza wszelkimi podejrzeniami o stronniczość i sprzyjanie wybranym .
Nie zobaczycie u nas czerwonych kartek, nieczystych interwencji i chamstwa boiskowego pseudokibiców, choć i u nas padają czasem niewybredne słowa, ale rzadko i pod nosem więc zapraszamy na turniej całe rodziny, z dziećmi,
z dziadkami i wszystkimi, których uda się tego dnia wyciągnąć z domu.
Turniej rozpocznie się od godz. 9.00 i potrwa do godz. 17.30 więc każdy może znaleźć chwilę czasu, aby pokibicować swoim zawodnikom.

Jak co roku dla zwycięzców przewidujemy cenne nagrody.
Oprócz pamiątkowych dyplomów i tradycyjnych podków fundujemy nagrody związane oczywiście z piwem.
Zwycięska drużyna otrzyma beczkę pełną złocistego napoju, zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca będą się musieli podzielić dwoma skrzynkami dobrego piwa.

Jeżeli macie więc ochotę na fantastyczne emocje, zawzięte boje piłkarskie, łzy szczęścia wygranych i rozpacz przegranych, kilka godzin spędzonych na słońcu i świeżym powietrzu, po prostu na dobrą zabawę, nie może Was zabraknąć 18 czerwca na stadionie Z.K.S. ”Włókniarz” w Zgierzu.

Serdecznie zaprasza Rada Starszych
Zgierskiej Kuźni Piwnej
Zgierska Kuźnia Piwna