Kręgi lokalne

Zgierz (Zgierska Kuźnia Piwna)


Zgierz – Zgierska Kuźnia Piwna
Klub "AgRafKa"

Zgierz, ul. Mielczarskiego 1, www.agrafka-zgierz.pl , https://www.facebook.com/zkp2002
kuzniazgierz@gmail.com

Skład rady starszych:

Kamil Jaworski - Przewodniczący Rady Starszych, GSM 601 879 238; e-mail jaworski_kamil@interia.pl
Sławomir Wilisz - Skarbnik
Julia Lis - Sekretarz

Informacje o spotkaniach – każdy pierwszy czwartek miesiąca godz. 19.00


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Oktoberfest w Zgierzu

08.10.2005

Już po raz drugi Zgierska Kuźnia Piwna, czyli Krąg Lokalny Bractwa Piwnego w Zgierzu, organizuje Oktoberfest. Spotkanie z piwami monachijskimi zaplanowano na 8 października 2005 roku w klubie AgRafKa.
Klub AgRafKa zapewnił dwa rodzaje piwa: Paulaner i Warsteiner. Oba podawane będą oczywiście w obowiązkowych w tej sytuacji litrowych kuflach. Cena kufla piwa z Monachium – 16 złotych.
Oktoberfest to nie tylko piwo, ale przede wszystkim zabawa przy piwie. Dlatego też nie zabraknie konkursów, w których uczestniczyć może każdy. Będzie piwna sztafeta i przeciąganie liny, podnoszenie KEG-a i konkurencja polegająca na podbijaniu wafli. Poza zabawami sprawnościowymi Bractwo Piwne, jak przystało na stowarzyszenie propagujące kulturę piwa, przygotowało też zadania z wiedzy o Oktoberfest. Nagrodami będą akcesoria piwne związane z monachijskim świętem piwa.
Sobotnia zabawa z piwami monachijskimi w zgierskim klubie AgRafKa rozpoczyna się o 20.00. Spotkanie poprowadzi Marek Suliga z Kręgu Łódzkiego Bractwa Piwnego.
Zgierska Kuźnia Piwna