Kręgi lokalne

Zgierz (Zgierska Kuźnia Piwna)


Zgierz – Zgierska Kuźnia Piwna
Klub "AgRafKa"

Zgierz, ul. Mielczarskiego 1, www.agrafka-zgierz.pl , https://www.facebook.com/zkp2002
kuzniazgierz@gmail.com

Skład rady starszych:

Kamil Jaworski - Przewodniczący Rady Starszych, GSM 601 879 238; e-mail jaworski_kamil@interia.pl
Sławomir Wilisz - Skarbnik
Julia Lis - Sekretarz

Informacje o spotkaniach – każdy pierwszy czwartek miesiąca godz. 19.00


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Browar GAB w Zgierzu

27.10.2007

W sobotę 20 października 2007 r. w zgierskim klubie „AgRafKa”, siedzibie Kręgu Lokalnego Bractwa Piwnego: Zgierskiej Kuźni Piwnej odbyła się impreza nazwana przez nas „Wieczór z Browarem GAB”.
Zebrani goście mieli szansę bezpłatnej degustacji całej gamy produktów z tego rodzinnego browaru w Wąsoszy. Lały się zatem następujące piwa: Jubilat, Złote, Kama Sutra, Stout, Mocne i Super Mocne. Ponadto zaprezentowaliśmy w całej okazałości stronę internetową browaru GAB. Kolejne degustacje przeplatane były konkursami związanymi z piwem m.in. konkursem wiedzy o piwie.

Jednak jednym z najciekawszych punktów programu była możliwość bezpośredniej rozmowy z gościem naszej imprezy Panem Janem Kowalskim właścicielem browaru GAB.

Na zakończenie warto dodać, że była to pierwsza impreza z cyklu „Wieczór z browarem ...”. W niedalekiej przyszłości naszymi gośćmi będą inne lokalne browary z całej Polski, na spotkania z którymi już teraz serdecznie zapraszamy.
Mamy nadzieję, że takie spotkania pozwolą choć o kilka osób powiększyć grupę świadomych konsumentów piwa.

Zgierska Kuźnia Piwna dziękuje wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej imprezy, a w szczególności: Właścicielom browaru GAB, Markowi Sulidze, Tomkowi Cłapie, Witkowi Świątczakowi oraz Klubowi „AgRafKa”.

Piwu Cześć!

Robert Stolarski