Kręgi lokalne

Zgierz (Zgierska Kuźnia Piwna)


Zgierz – Zgierska Kuźnia Piwna
Klub "AgRafKa"

Zgierz, ul. Mielczarskiego 1, www.agrafka-zgierz.pl , https://www.facebook.com/zkp2002
kuzniazgierz@gmail.com

Skład rady starszych:

Kamil Jaworski - Przewodniczący Rady Starszych, GSM 601 879 238; e-mail jaworski_kamil@interia.pl
Sławomir Wilisz - Skarbnik
Julia Lis - Sekretarz

Informacje o spotkaniach – każdy pierwszy czwartek miesiąca godz. 19.00


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

AgRafKa po raz pierwszy

30.06.2008
AgRafKa po raz pierwszy AgRafKa po raz pierwszy

Pierwszy w historii konkursu tytuł Gospody Roku otrzymał Klub AgRafKa w Zgierzu. Okolicznościowy dyplom z rąk Wielkiego Mistrza Bractwa Piwnego Marka Suligi odebrał Rafał Kaczmarek. Uroczystość, utrzymana w gorącej letniej atmosferze, odbyła się 28 czerwca 2008 roku.

Gospoda Roku, zgodnie z przyjętymi przez Bractwo Piwne, to tytuł przyznawany na wniosek Rad Starszych Kręgów Lokalnych. Spośród zgłoszonych kandydatur wyboru dokonuje Kapituła Bractwa Piwnego. Najciekawszym lokalem 2007 roku została AgRafKa, siedziba Zgierskiej Kuźni Piwnej.

Spotkanie towarzyszące wręczeniu dyplomu Gospody Roku poprzedził turniej siatkówki plażowej. Zabawa na świeżym powietrzu to jeden z elementów bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej AgRafKi.
Na plan pierwszy jednak wysuwa się szeroka gama piw oferowanych w klubie. To właśnie stała i ciągle poszerzana oferta, obejmująca różne typy piwa, zdecydowała o przyznaniu tytułu Gospody Roku.
Nie bez znaczenia jest oczywiście różnorodność form spędzania czasu podczas degustacji kolejnego interesującego typu piwa. Poza wspomnianą wcześniej propozycją sportową AgRafKa proponuje między innymi koncerty, albo zaprasza do mikrofonu swoich gości. Tak było również podczas spotkania z okazji przyznania AgRafce tytułu Gospody Roku 2007. Wieczór zakończył się konkursem karaoke.

Bractwo Piwne