Kręgi lokalne

Łódź


Siedziba główna

Łódź – Łódzki Krąg Lokalny Bractwa Piwnego
Pub The Eclipse Inn

90-102 Łódź, ul. Piotrkowska 80,

Skład Rady Starszych Kręgu Łódzkiego:

Grzegorz Niedomagała - Przewodniczący  509-344-999, g.niedomagala@bractwopiwne.pl
Piotr Kołodziejczyk – Sekretarz
Emilia Górecka – Skarbnik
Michał Hartman - Członek ds. Public Relation
 


Spotkania Kręgu Łódzkiego odbywają się w każdy piątek o 19:00 w pubie The Eclipse Inn przy Piotrkowskiej 80 w Łodzi. W każdy pierwszy piątek miesiąca odbywają się zebrania organizacyjne.


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Trójkąt BeerŁódzki i promocja kultury piwa

29.06.2014
Trójkąt BeerŁódzki i promocja kultury piwa Trójkąt BeerŁódzki i promocja kultury piwa

Najlepsze piwa w Łodzi nawet 30 procent taniej! To wyjątkowa propozycja Bractwa Piwnego i Trójkąta BeerŁódzkiego, porozumienia trzech pubów serwujących najlepsze polskie i zagraniczne piwa rzemieślnicze, kontraktowe i regionalne. Okazją do promocji kultury piwa jest weekend otwarcia po wielomiesięcznym remoncie Piotrkowskiej - najważniejszej ulicy Łodzi. Akcja trwa od piątku do niedzieli - 27-29 czerwca 2014 roku.

 Z okazji otwarcia "nowej" Piotrkowskiej Krąg Łódzki Bractwa Piwnego poleca doskonałe piwa podawane w trzech lokalach tuż przy Piotrkowskiej. Puby

tworzą prawdziwy TRÓJKĄT BEERŁÓDZKI!

 

Trójkąt BeerŁódzki to niemal 50 nalewaków, wszystkie style piwa! Codziennie inne smaki, co tydzień premiery nowych piw. Bez przerwy piwa regionalne, rzemieślnicze i kontraktowe. Okazyjnie - piwowarstwo domowe.

Piwa w stylach: ale, bock, gueze, lager, marcowe, pils, porter, rauchbier, stout, wiezen, witbier - i dziesiątki innych!

Trójkąt BeerŁódzki to kultura piwa: historia, geografia i biotechnologia w jednym. To sztuka chłodzenia, nalewania i podawania piwa. Wreszcie to umiejętność degustacji i doboru piwa do pory dnia, pory roku, pogody czy nastroju. Kultura piwa to ludzie, którym się chce. Chce się piwo warzyć, chce się piwo podawać, chce się o piwie rozmawiać.

 

Upoważniające do zniżek ulotki Bractwa Piwnego i pubów tworzących Trójkąt BeerŁódzki dostępne na Piotrkowskiej w piątek i w sobotę po południu - 27 i 28 czerwca 2014 roku.