Kręgi lokalne

Łódź


Siedziba główna

Łódź – Łódzki Krąg Lokalny Bractwa Piwnego
Pub The Eclipse Inn

90-102 Łódź, ul. Piotrkowska 80,

Skład Rady Starszych Kręgu Łódzkiego:

Grzegorz Niedomagała - Przewodniczący  509-344-999, g.niedomagala@bractwopiwne.pl
Piotr Kołodziejczyk – Sekretarz
Emilia Górecka – Skarbnik
Michał Hartman - Członek ds. Public Relation
 


Spotkania Kręgu Łódzkiego odbywają się w każdy piątek o 19:00 w pubie The Eclipse Inn przy Piotrkowskiej 80 w Łodzi. W każdy pierwszy piątek miesiąca odbywają się zebrania organizacyjne.


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Koniec piwowarskiej posuchy w kręgach łódzkich

13.08.2012
Koniec piwowarskiej posuchy w kręgach łódzkich Koniec piwowarskiej posuchy w kręgach łódzkich

Kręgi łódzkie mają powód do zadowolenia, grono ich sympatyków poszerza się o wartościowe dla Bractwa osoby, piwowarów domowych. Jak na razie zalążek tej grupy stanowią aktywni członkowie Klubu Miłośników Piwowarstwa Ericpol (najprawdopodobniej pierwszy przyzakładowy klub piwowarski w Polsce).

KMPE jest młodym klubem, w którym zapał do działania nie stygnie. KMPE jest przeciwne robieniu niczego nie wnoszących podziałów, stąd zaproszenie do KMPE winiarzy, których pomoc może okazać się nieoceniona przy robieniu cydra.

Piwowarzy z Ericpola niesieni falą swoich sukcesów w debiutanckim konkursie piw domowych, wyrazili chęć krzewienia piwowarstwa domowego poprzez prowadzenie warsztatów piwowarskich. Dziewczyny i chłopaki z KMPE mają nadzieję, że ich zapał i działania przełożą się na nie jedną domową warzelnię.

Liczymy, że doświadczenie sensoryczne w połączeniu z piwowarskim członków Bractwa i KMPE, pomoże rozwinąć żagle w naszej dryfującej po piwnym morzu Łodzi.

Piotrek Wojnarski