Kręgi lokalne

Łódź


Siedziba główna

Łódź – Łódzki Krąg Lokalny Bractwa Piwnego
Pub The Eclipse Inn

90-102 Łódź, ul. Piotrkowska 80,

Skład Rady Starszych Kręgu Łódzkiego:

Grzegorz Niedomagała - Przewodniczący  509-344-999, g.niedomagala@bractwopiwne.pl
Piotr Kołodziejczyk – Sekretarz
Emilia Górecka – Skarbnik
Michał Hartman - Członek ds. Public Relation
 


Spotkania Kręgu Łódzkiego odbywają się w każdy piątek o 19:00 w pubie The Eclipse Inn przy Piotrkowskiej 80 w Łodzi. W każdy pierwszy piątek miesiąca odbywają się zebrania organizacyjne.


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Bierhalle Łódź nagrodzone

25.09.2008

Tytuł Mikrobrowar Roku 2007 i związany z nim medal trafił już do przedstawicieli łódzkiego browaru restauracyjnego Bierhalle (24.09.2008). Okolicznościowy dyplom i medal Wielki Mistrz Bractwa Piwnego przekazał na ręce Agnieszki Klonowskiej – kierownika łódzkiej restauracji, oraz Jacka Jajczaka i Łukasza Tomaszewskiego – piwowarów dbających o jakość piwa w łódzkim Bierhalle. W uroczystości uczestniczyła kilkunastoosobowa grupa członków Bractwa Piwnego.

Nieobecny w tym dniu w Łodzi Krzysztof Tomasz Ozdarski, Główny Piwowar Bierhalle, przekazał Markowi Sulidze list. Jego treść odczytana została także w podczas spotkania.

„Na wstępie chciałbym na Pana ręce złożyć serdeczne podziękowania za przyznanie Bierhalle Łódź tytułu „Mikrobrowar Roku 2007”.

Pragnę podkreślić, iż osiągnięcie to jest sukcesem wszystkich browarów restauracyjnych Bierhalle.

Dzięki ciężkiej pracy, doświadczeniom zdobytym we wszystkich trzech browarach, a zwłaszcza w Bierhalle w Warszawie, który powstał jako pierwszy, udało nam się uzyskać piwo, które zyskało aprobatę u tak szanownego grona konsumentów, jakim jest Bractwo Piwne.

Od początku pracy w Bierhalle dokładam wszelkich starań, żeby nasze piwo miało jak najlepszy smak, zapach a także barwę i przepiękną, trwałą pianę. Dla mnie, Piwowara „restauracyjnego”, konsumencki konkurs piw trwa każdego dnia: od pierwszego do ostatniego Klienta.

Wiem, że jakość piwa rodzi się w Państwa zmysłach, a nie w zaawansowanych laboratoriach, dlatego też staramy się sprostać gustom naszych klientów.

Jest mi niezmiernie miło, że możemy Państwa gościć w Bierhalle w Łodzi z okazji wręczenia Medalu „Mikrobrowar Roku 2007”.
Wyróżnienie to jest dla Piwowarów Bierhalle podziękowaniem za ciężką, sumienną pracę, którą to na nasz sposób oddajemy „PIWU CZEŚĆ”.

Z szacunkiem dla Piwa pozostający
Krzysztof Tomasz Ozdarski
Główny Piwowar „Bierhalle”

Opracowanie: Bractwo Piwne