Kręgi lokalne

Kraków


Kraków – Krakowski Krąg Lokalny Bractwa Piwnego
Kazimierska Piwniczka

Kraków, ul. Dietla 69, www.piwniczka.krakinfo.pl
k.zalas@gmail.com

Skład Rady Starszych:

  • Kazimierz Zalas – Przewodniczący Rady Starszych 791-240-867
  • Jadwiga Dorosz – zastępca Przewodniczącego
  • Tomasz Hejnold– Skarbnik

Spotkania – co drugi piątek, 18.00


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Giełda Krakowska z Bractwem

21.02.2006

Charakterystyczne żółte koszulki i informacje na temat Bractwa Piwnego – tak na XI Krakowskiej Giełdzie Birofiliów (18.02.2006) swoją obecność zaznaczył Krąg Krakowski Bractwa. Członkowie Kręgu Krakowskiego wspomagali między innymi rozlewanie piwa i działania związane z organizacją Giełdy.
Uczestnicy spotkania kolekcjonerów w Domu Kultury Krakus na pewno zaliczają ostatnią Giełdę do udanych. Wśród nich są członkowie Kręgu Krakowskiego Bractwa Piwnego, występujący w roli współorganizatorów imprezy. Pod względem piwnym Giełda sponsorowana była przez browar w Okocimiu. Swoją obecność zaznaczył również Browar Stary Kraków.
Jednym z elementów upamiętniających udział Bractwa Piwnego w Giełdzie była specjalna okolicznościowa podkładka – czyli wafel – pod piwo. Giełda była także okazją do zacieśnienia współpracy między Kręgiem Lokalnym Bractwa Piwnego w Krakowie a krakowską sekcją browaru.biz – czyli grupą LajboCKów. Informacje o XI Krakowskiej Giełdzie Birofiliów dotarły do wszystkich zainteresowanych tematyką piwnych spotkań, trafiły też do szerszego grona odbiorców – a to za sprawą publikacji prasowych.
Bractwo Piwne