Kręgi lokalne

Częstochowa


Częstochowa – Częstochowski Krąg Lokalny Bractwa Piwnego

Adres do siedziby:
Piwarnia al. NMP 31
42-200Częstochowa
 

Skład Rady starszych:Tomasz Gierasiński - Przewodniczący Rady Starszych
Tel. 600 751 005 - t.gierasinski@bractwopiwne.pl

Bartosz Kowalski
- Zastępca Przewodniczącego Rady Starszych
Tel. 663 933 548 - bartkoval@wp.pl

Kamil Szewielewski
- Sekretarz
Tel. 507 161 953 - kamil.szewielewski@gmail.com

Andrzej Grzeliński
- Skarbnik
Tel. 602 311 103 - admiro@interia.pl

Zbyszko Kabziński
- Specjalista ds. PR i kontaktów z mediami
Tel. 604 498 528 - zbyszko.pl@gmail.com

Spotkania – co drugą środę o 18.30

 


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

VII Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego - lista uczestników

07.06.2016
VII Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego - lista uczestników VII Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego

Informujemy że do VII Częstochowskiego Konkursu Piw Domowych Bractwa Piwnego zgłoszono 148 piw ! Zgłosiło je 96 piwowarek i piwowarów z 92 browarów domowych ! To jak do tej pory rekord w historii naszego konkursu.

Jest to:
13 piw w kategorii Oktoberfest
20 piw w kategorii Piwo niskoalkoholowe
25 piw w kategorii Porter angielski
54 piwa w kategorii Summer Ale
36 piw w kategorii West Coast IPA

 

Do rywalizacji o statuetkę w kategorii Oktoberfest zgłosili się :

  1. Mariusz Bystryk ()
  2. Maciej Ciupke (mc007)
  3. Krzysztof Czechanowski (Undeath)
  4. Marek Dziedzic (henrysiu)
  5. Robert Gumieniak ()
  6. Zbigniew Hajdyła (zibi666)
  7. Marcin Karpiński (Karpiu)
  8. Grzegorz Kwaśniak ()
  9. Andrzej Miler ()
  10. Grzegorz Pyzalski (Maggreg)
  11. Adam Samociuk (ASadam)
  12. Stanisław Szeliga (Skar)
  13. Krzysztof Zach (Piwochłon)
 
Do rywalizacji o statuetkę w kategorii Piwo niskoalkoholowe zgłosili się :
  1. Mariusz Bystryk ()
  2. Piotr Czarny (pan_czarny)
  3. Marek Dziedzic (henrysiu)
  4. Jan Gadomski (Szalas85)
  5. Aleksandra Grząba ()
  6. Robert Gumieniak ()
  7. Łukasz Kantor (kantor)
  8. Michał Kordek (kordas)
  9. Filip Mazur (ZZZabioreCiButy)
  10. Andrzej Miler ()
  11. Tomasz Podeszwa (tomo86), Jakub Krupa ()
  12. Grzegorz Pyzalski (Maggreg)
  13. Marcin Senderski (mycroft)
  14. Jacek Stachowski (Stasiek)
  15. Teresa Stepnowska ()
  16. Marcin Stepnowski (szwagier)
  17. Janusz Svach (janusz76)
  18. Szymon Synak (Sajmon)
  19. Sławomir Zakrzewski (hophead)
  20. Marcin Zych (zychu)

Do rywalizacji o statuetkę w kategorii Porter angielski zgłosili się :
  1. Michał Barancewicz ()
  2. Mateusz Bonikowski ()
  3. Mariusz Bystryk ()
  4. Maciej Ciupke (mc007)
  5. Krzysztof Czechanowski (Undeath)
  6. Jarosław Fronk (yarx)
  7. Jan Gadomski (Szalas85)
  8. Robert Gumieniak ()
  9. Łukasz Kantor (kantor)
  10. Marcin Kowalczyk ()
  11. Emil Kubuj ()
  12. Marcin Leśniak(), Kuba Wierus ()
  13. Filip Mazur (ZZZabiorecibuty)
  14. Andrzej Miler ()
  15. Daniel Miniuk (ras browar)
  16. Jerzy Mitczuk (Jurgen)
  17. Konrad Oczkowski ()
  18. Piotr Pięta (Hopsztos)
  19. Tomasz Podwójski (KUZYN)
  20. Grzegorz Pyzalski (Maggreg)
  21. Konrad Sołtys (Browar Laudanum )
  22. Szymon Synak (Sajmon)
  23. Łukasz Śledziński ()
  24. Adam Śmiglak (Mero)
  25. Paweł Trajkowski ()
 
Do rywalizacji o statuetkę w kategorii Summer Ale zgłosili się :
  1. Marcin Banrowski (Mbann)
  2. Michał Barancewicz ()
  3. Łukasz Mikołajczyk Bartosz Rybicki (Browar Dwie Maupy)
  4. Tomasz Biskup (-)
  5. Mariusz Bystryk ()
  6. Sebastian Cholewa (uszapin)
  7. Maciej Ciupke (mc007)
  8. Jakub Ciura (cyoorka)
  9. Piotr Czarny (pan_czarny)
  10. Krzysztof Czechanowski (Undeath)
  11. Mateusz Witczak Damian Dzierżak ()
  12. Piotr Dowlasz ()
  13. Jan Gadomski (Szalas85)
  14. Robert Gumieniak ()
  15. Mateusz Hoja ()
  16. Leszek Jasiński (Bromaniack)
  17. Łukasz Kantor (kantor)
  18. Szymon Kierszniowski (sziszi)
  19. Michał Kordek (kordas)
  20. Grzegorz Kozioł ()
  21. Arkadiusz, Kamil Kuśmierczyk, Grząba ()
  22. Grzegorz Kwaśniak ()
  23. Piotr Ligenza ()
  24. Zenon Makuła (giga69)
  25. Andrzej Miler ()
  26. Łukasz Nowak (eno-wuigrek)
  27. Konrad Oczkowski ()
  28. Kamil Pasierbik (Pakakuna)
  29. Bartłomiej Pawlik (Aquila)
  30. Marcin Pidzik (Mutombo)
  31. Piotr Pięta (Hopsztos)
  32. DARIUSZ PIĘTA (darszer)
  33. Tomasz Podeszwa (tomo86), Jakub Krupa ()
  34. Łukasz Potuszyński ()
  35. Paweł Przybysz (pawel_cwks)
  36. Tomasz Schutz (tumek_pl)
  37. Marcin Senderski (mycroft)
  38. Jacek Stachowski (Stasiek)
  39. Grzegorz Suchan (Padre)
  40. Marcin Sumara ()
  41. Janusz Svach (janusz76)
  42. Konrad Sworowski ()
  43. Szymon Synak (Sajmon)
  44. Łukasz Śledziński ()
  45. Adam Śmiglak (Mero)
  46. Marcin Tomalak (JoJo)
  47. Paweł Trajkowski ()
  48. Kamil Tyras (Mr KaT)
  49. Jarosław Woźniak (j-r-k)
  50. Krzysztof Zach (Piwochłon)
  51. Sławomir Zakrzewski (hophead)
  52. Michał Zębik (Eddie)
  53. Piotr Ziombro (pziombro)
  54. Marcin Zych (zychu)
 
Do rywalizacji o statuetkę w kategorii West Coast IPA zgłosili się :
  1. Michał Barancewicz ()
  2. Daniel Bartkowski (RBDziałdowiak)
  3. Wojciech Białecki ()
  4. Mariusz Bigielmajer (GLAURUNG)
  5. Michał Birecki ()
  6. Mariusz Bystryk ()
  7. Maciej Ciupke (mc007)
  8. Jakub Ciura (cyoorka)
  9. BARTEK CZARNY ()
  10. Kamil Daniel (kamilkamil)
  11. Piotr Dowlasz ()
  12. Marek Dziedzic (henrysiu)
  13. Jan Gadomski (Szalas85)
  14. Tomasz Gawlik ()
  15. Andrzej Globisz (Canthan)
  16. Paweł Grabowski ()
  17. Robert Gumieniak ()
  18. Leszek Jasiński (Bromaniack)
  19. Robert Kamiński (skum)
  20. Łukasz Komorowski (Azizi1926)
  21. Adam Krawentek ()
  22. Rafał Litwin ()
  23. Michał Majchrzyk (Majtor)
  24. Andrzej Miler ()
  25. Leszek Nitschke ()
  26. Wiktoria Piersiala ()
  27. Tomasz Podwójski (Kuzyn)
  28. Grzegorz Pyzalski (Maggreg)
  29. Wiktor Staszewski (Wiktor_Gzub)
  30. Szymon Synak (Sajmon)
  31. Łukasz Śledziński ()
  32. Paweł Trajkowski ()
  33. Piotr Urbankiewicz (Farfocel)
  34. Michał Welc ()
  35. Sławomir Zakrzewski (hophead)
  36. Marcin Zych (zychu)
 
Eliminacje wstępne będą przeprowadzone w kategoriach :
Piwo niskoalkoholowe
Porter angielski
Summer Ale
West Coast IPA

Poniżej mapa z zaznaczonymi miejscami skąd w tegorocznej edycji konkursu zgłoszono piwa.
 

Autor: Bractwopiwne.pl