Kręgi lokalne

Częstochowa


Częstochowa – Częstochowski Krąg Lokalny Bractwa Piwnego

Adres do siedziby:
Piwarnia al. NMP 31
42-200Częstochowa
 

Skład Rady starszych:Tomasz Gierasiński - Przewodniczący Rady Starszych
Tel. 600 751 005 - t.gierasinski@bractwopiwne.pl

Bartosz Kowalski
- Zastępca Przewodniczącego Rady Starszych
Tel. 663 933 548 - bartkoval@wp.pl

Kamil Szewielewski
- Sekretarz
Tel. 507 161 953 - kamil.szewielewski@gmail.com

Andrzej Grzeliński
- Skarbnik
Tel. 602 311 103 - admiro@interia.pl

Zbyszko Kabziński
- Specjalista ds. PR i kontaktów z mediami
Tel. 604 498 528 - zbyszko.pl@gmail.com

Spotkania – co drugą środę o 18.30

 


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

VI Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego - lista uczestników

08.06.2015
VI Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego - lista uczestników  

Informujemy że do VI Częstochowskiego Konkursu Piw Domowych Bractwa Piwnego zgłoszono 124 piwa domowe !
Są to:
43 piwa w kategorii American Pale Ale
15 piw w kategorii Oktoberfest
22 piwa w kategorii Piwo niskoalkoholowe
11 piw w kategorii Świąteczne
33 piwa w kategorii Wędzone

Do rywalizacji o statuetkę w kategorii American Pale Ale zgłosili się :

1 Michał Barancewicz ()
2 Mariusz Bigielmajer (GLAURUNG)
3 Michał/Paulina Bilski/Bilska (regius/pinka)
4 Sebastian Bogacz (Browar Zythum)
5 Paweł Borek ()
6 Mariusz Bystryk (Maryh)
7 Przemysław Chmielewski (crosis)
8 Maciej Ciupke (mc007)
9 Krzysztof Czechanowski (Undeath)
10 Karol Drzazga ()
11 Mateusz Ginał ()
12 Mateusz Gradzik (mat)
13 Robert Gumieniak ()
14 Zbigniew Hajdyła (zibi666)
15 Leszek Jasiński (Bromaniack)
16 Mariusz Karpiński (corsano)
17 Jakub Kaszuba ()
18 Igor Klimek (kemilk)
19 Damian Kosak ()
20 Piotr Kowalski (kwl)
21 Jarosław Krawczyk (jaras)
22 Arkadiusz Kuliś ()
23 Arkadiusz Kuśmierczyk ()
24 Bogdan Markocki (bagadata)
25 Andrzej Miler (Andy)
26 Andrzej Piątek (1therion)
27 DARIUSZ PIĘTA (darszer)
28 Waldemar Pitala (Giziu)
29 Maciej Pysz (Pyniewicz)
30 Grzegorz Pyzalski ()
31 Dawid i Michał Rogoziński i Kostera (-)
32 Bartosz i Sebastian Sadlej ()
33 Radosław Saniewski (Radziel)
34 Konrad Sołtys (Corrado)
35 Jacek Stachowski (Stasiek)
36 Marcin Stolarczyk ()
37 Marcin Sumara ()
38 Szymon Synak (Sajmon)
39 Wojciech Synoradzki ()
40 Tomasz Szerszenowicz ()
41 Marcin Tomalak (JoJo)
42 Adam Trybułowski (trybek)
43 Paweł Żywiecki (zywiec79)


Do rywalizacji o statuetkę w kategorii Oktoberfest zgłosili się :

1 Tomasz Biskup (-)
2 Mariusz Bystryk (Maryh)
3 Krzysztof Czechanowski (Undeath)
4 Robert Gumieniak ()
5 Karol Kaniewski ()
6 Łukasz Kantor (kantor)
7 Jarosław Krawczyk (jaras)
8 JAN KRYSIAK (WENA)
9 Marek Maj (Major)
10 Waldemar Pitala (Giziu)
11 Grzegorz Pyzalski ()
12 Jacek Stachowski (Stasiek)
13 Stanisław Szeliga (Skar)
14 Mariusz Woroszył (manieek)
15 Krzysztof Zach (Piwochłon)


Do rywalizacji o statuetkę w kategorii Piwo niskoalkoholowe zgłosili się :

1 Michał Barancewicz ()
2 Michał Bartoszewicz ()
3 Rozpoznanie Bojem (Rozpoznanie Bojem Bractwo Piwne)
4 Mariusz Bystryk (Maryh)
5 Arkadiusz Cmok (crocco)
6 Piotr Gładysz (glad)
7 Zbigniew Hajdyła (zibi666)
8 Łukasz Kantor (kantor)
9 Mariusz Karpiński (corsano)
10 Damian Kosak ()
11 Jarosław Krawczyk (jaras)
12 JAN KRYSIAK (WENA)
13 Bartosz Małyska ()
14 Jakub Piesio (Pieslav)
15 Grzegorz Pyzalski ()
16 Tomasz Schutz (tumek)
17 Andrzej Smyk (Anteks)
18 Jacek Stachowski (Stasiek)
19 Arkadiusz Suchecki (suchy3)
20 Łukasz Ulatowski ()
21 Dawid Warszycki ()
22 Paweł Żywiecki (zywiec79)


Do rywalizacji o statuetkę w kategorii Świąteczne zgłosili się :

1 Michał Bartoszewicz ()
2 Mariusz Bystryk (Maryh)
3 Krzysztof Czechanowski (Undeath)
4 Łukasz Kantor (kantor)
5 Mateusz Lisowski (Green Fox)
6 Konrad Myjak ()
7 Grzegorz Pyzalski ()
8 KACPER RYKIS (KARCZMARZ)
9 Marcin Senderski (Mycroft)
10 Jacek Stachowski (Stasiek)
11 Paweł Żywiecki (zywiec79)


Do rywalizacji o statuetkę w kategorii Wędzone zgłosili się :

1 Mariusz Borkowski (Bork)
2 Mariusz Bystryk (Maryh)
3 Arkadiusz Cmok (crocco)
4 Ewa Cmok ()
5 Krzysztof Czechanowski (Undeath)
6 Sławomir Frąc (panta_rei)
7 Mateusz Ginał ()
8 Mateusz Gradzik (mat)
9 Robert Gumieniak ()
10 Leszek Jasiński (Bromaniack)
11 Łukasz Kantor (kantor)
12 Wojciech Kossecki (Dzik)
13 Marcin Kowalczyk ()
14 Piotr Kowalski (kwl)
15 Jarosław Krawczyk (jaras)
16 Krzysztof Kropiś ()
17 Konrad Kurek ()
18 Marek Maj (Major)
19 Bartosz Małyska ()
20 Bogdan Markocki (bagadata)
21 Andrzej Miler (Andy)
22 Jan Niesłańczyk (siwek-jas)
23 Andrzej Piątek (1therion)
24 Grzegorz Pyzalski ()
25 KACPER RYKIS (KARCZMARZ)
26 Radosław Saniewski (Radziel)
27 Andrzej Smyk (Anteks)
28 Jacek Stachowski (Stasiek)
29 Tomasz Szerszenowicz ()
30 Dawid Warszycki ()
31 Mariusz Woroszył (manieek)
32 Iwona Zemła ()
33 Paweł Żywiecki (zywiec79)


Eliminacje wstępne będą przeprowadzone w kategoriach :
American Pale Ale
Piwo niskoalkoholowe
Wędzone



Artykuły związane z VI CKPDBP:

VI Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego - zapowiedź
VI Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego - zasady zgłoszeń