Kręgi lokalne

Częstochowa


Częstochowa – Częstochowski Krąg Lokalny Bractwa Piwnego

Adres do siedziby:
Piwarnia al. NMP 31
42-200Częstochowa
 

Skład Rady starszych:Tomasz Gierasiński - Przewodniczący Rady Starszych
Tel. 600 751 005 - t.gierasinski@bractwopiwne.pl

Bartosz Kowalski
- Zastępca Przewodniczącego Rady Starszych
Tel. 663 933 548 - bartkoval@wp.pl

Kamil Szewielewski
- Sekretarz
Tel. 507 161 953 - kamil.szewielewski@gmail.com

Andrzej Grzeliński
- Skarbnik
Tel. 602 311 103 - admiro@interia.pl

Zbyszko Kabziński
- Specjalista ds. PR i kontaktów z mediami
Tel. 604 498 528 - zbyszko.pl@gmail.com

Spotkania – co drugą środę o 18.30

 


« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Częstochowski Dynamit

19.06.2006

Podczas tegorocznego Festiwalu Piwowarów i IV Konkursu Piw Domowych,który odbył się w dniach 16 i 17 czerwca 2006, równolegle z XIMiędzynarodową Giełda Birofiliów, członek Częstochowskiego Kręgu LokalnegoBractwa Piwnego Jerzy Orszulak zdobył pierwsze miejsce w IV Konkursie PiwDomowych w kategorii Porter Bałtycki (18-22°Blg) za piwo o nazwie"Garść dynamitu". Serdecznie gratulujemy!Poniżej - wyniki IV Konkursu Piw Domowych.
IV Konkurs Piw Domowych
16-17.06.2006 Żywiec

Wyniki IV Konkursu Piw Domowych

I. Porter

1. Jerzy Orszulak, Częstochowa: "Garść dynamitu" 4,17
2. Leszek Piątkowski, Pszów: "Porter Pszowski" 3,97
3. Andrzej Smyk, Opalenica: "Porter" 20*Blg 3,92

II. Koźlak/Bock

1. Tomasz Banachowicz, Warszawa: "Koźlak Pilzneński" 3,82 (decyzją Grand Jury)
2. Grzegorz Plantos, Wrocław: "warka nr 050" 3,82
3. Dariusz Krasnodębski, Warszawa: "Koźlak" 3,77

III. Dubbel Trappistów

1. Piotr Bodner, Warszawa: "Klasztorne Bodnerowe" 4,10
2. Arkadiusz Siarkiewicz & Krzysztof Kula, Zielona Góra: "Siarczysta Kula" 4,07
3. Michał Hoppel, Poznań: "Tempus Fugit" 3,87

IV. India Pale Ale

1. Michał Hoppel, Poznań: "Hoppy" 3,60
2. Mateusz Pająk, Dębica: "India Pale Ale" 3,47
3. Dawid Pinocy, Knurów: "Gasparo" 3,13
3. Krzysztof Zach, Gdańsk: "Zach IPA" 3,13

V. Pszeniczne Jasne

1. Bożydar Trębski, Warszawa: "Papa Weizen" 4,27
2. Grzegorz Plantos, Wrocław: "warka nr 049" 4,23
3. Rafał Kowalczyk, Warszawa: "Reaktywacja" 3,87

VI Piwo Dymione/Rauchbier

1. Andrzej Jastrzębski, Nowe Miasto Lubawskie: "Zwędzone" 4,20
2. Ziemowit Fałat, Strzyżów: "Bamberg Rauch" 3,90
3. Konrad Czubiel, Poznań: "Klątwa Dudziarza" 3,82

Grand Champion IV KPD
Tomasz Banachowicz, Warszawa: "Koźlak Pilzneński".

Wyniki IV Konkursu Piw Domowych pochodzą ze strony www.browamator.pl.

Opracowanie: Bractwo Piwne