Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Życzenia Konsula Republiki Czeskiej

14.12.2005

Życzenia dla członków Bractwa Piwnego i wszystkich gości Gali Złotego Chmielu, nadesłane przez Konsula Republiki Czeskiej Milana Peprnika, odczytane zostały podczas wręczania medalu Złoty Chmiel 2005. Konsul Milan Peprnik, z którym Bractwo Piwne współpracuje od dłuższego czasu, nie mógł przyjechać na uroczystość (10.12.2005) wręczenia medalu Złotego Chmielu 2005 Arturowi Szudrowiczowi. Za pośrednictwem listu skierowanego na ręce Wielkiego Mistrza Bractwa Piwnego przekazał swoje życzenia. Poniżej publikujemy treść pisma.
Bardzo dziękuję za zaproszenie otrzymane na okoliczność wręczenia medalu Złotego Chmielu 2005, które odbędzie się 10 grudnia 2005 roku.
Jednocześnie pragnę przeprosić za nieobecność, ponieważ wcześniejsze plany zawodowe nie pozwolą mi na przyjazd w tym dniu do Łodzi.
Szanowny Wielki Mistrzu Bractwa Piwnego, mając na uwadze, iż Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, chciałbym Panu oraz Kapitule bardzo serdecznie podziękować za dotychczasowa współpracę, za Pańskie inicjatywy wspierające współprace naszych krajów w branży piwnej promując kulturę piwa.
Jednocześnie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia proszę przyjąć serdeczne życzenia ciepła w gronie najbliższych oraz aby Nowy 2006 Rok był pasmem ciągłego powodzenia i zadowolenia nie tylko na gruncie zawodowym, ale i prywatnym.
Pozostając z nadzieją na dalszą naszą przyjazną współpracę serdecznie pozdrawiam.
Z poważaniem
inż. Milan Peprnik


Za życzenia serdecznie dziękujemy
Bractwo Piwne