Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Złoty Medal Selection & Quality Awards dla piwa Łomża Export

21.04.2009
Złoty Medal Selection & Quality Awards dla piwa Łomża Export Złoty Medal Selection & Quality Awards dla piwa Łomża Export

Łomża Export otrzymała Złoty Medal Selection & Quality Awards w kategorii: piwo jasne w grupie dolnej fermentacji. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży piwowarskiej. - Wiadomość o nagrodzie to wspaniały początek letniego sezonu – powiedział Maciej Rybicki, Dyrektor Generalny Royal Unibrew Polska, właściciel piwnej marki Łomża i znajdującego się w mieście browaru. Nagroda przyznawana jest przez międzynarodową organizację Monde Selection, która bada jakość produktów żywnościowych. Finałowa gala konkursu odbędzie się na początku czerwca w Wenecji.Iwona Gniedziejko-Płuciennik.

Monde Selection jest najstarszą międzynarodową organizacją działającą w Belgii, która bada jakość produktów żywnościowych w certyfikowanych laboratoriach na całym świecie od blisko 50 lat. - Same piwa oceniane są w siedmiu odrębnych kategoriach, z których najpopularniejsza i najczęściej reprezentowana przez producentów jest kategoria piw jasnych w grupie dolnej fermentacji, w której marka Łomża Export zdobyła dwie główne nagrody - podkreśla Iwona Gniedziejko-Płuciennik z Royal Unibrew.

 

4lomza.pl