Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Zimowa promocja marki Bosman

20.12.2007
Zimowa promocja marki Bosman Zimowa promocja marki Bosman

Ruszyła najnowsza, zimowa promocja konsumencka marki Bosman, w której zakup piwa premiowany będzie możliwością zdobycia wyjątkowego kalendarza na nadchodzący 2008 rok. Na zdjęciach kalendarza pojawią się najpiękniejsze żaglowce świata, które tego lata zobaczyć można było w Szczecinie, podczas sponsorowanego przez markę Bosman finału regat „The Tall Ship Races”.

Tegoroczne lato było dla nas szczególne. – mówi Leszek Siwecki, Menedżer ds. Komunikacji w Carlsberg Polska. Do tej pory w historii naszej marki i Szczecina nie było takiego wydarzenia, które skalą i rangą dorównywałoby finałowi regat „The Tall Ship Races”. Podobnie jak ponad 2 000 000 gości, którzy zjechali do Szczecina, aby podziwiać najpiękniejsze żaglowce świata, z wielkim żalem żegnaliśmy te wspaniałe jednostki. Dlatego zdjęcia najsłynniejszych z nich postanowiliśmy zamieścić w naszym kalendarzu na nadchodzący rok. W ten sposób konsumenci Bosmana z łatwością będą mogli przywołać wspomnienia tej niezwykłej imprezy i atmosferę wielkiego wspólnego świętowania z Bosmanem – „Po naszemu”!
Poza zdjęciami żaglowców w kalendarzu znaleźć można także krótkie informacje i ciekawostki na temat każdej z prezentowanych jednostek.
Promocja, prowadzona pod hasłem „Zlot żaglowców… przez cały rok!”, obejmować będzie swym zasięgiem region zachodniopomorski, rodzimy rynek marki Bosman i komunikowana będzie w punktach sprzedaży (materiały POS) oraz na stronie internetowej www.bosman.pl. 

Autorem koncepcji promocji jest zespół marketingu marki Bosman w Carlsberg Polska. Autorem kreacji promocji jest agencja Red 8 Communications.

 

***

Carlsberg Polska zajmuje wiodące miejsce w polskim przemyśle piwowarskim, dostarczając na rynek marki piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych i radosnych stron dorosłego stylu życia. Carlsberg Polska ma w swoim portfelu marki Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Bosman, Kasztelan, Piast oraz Książ i Volt. Piwa z portfela Carlsberg Polska warzone są w browarach w Brzesku, Szczecinie i Sierpcu.

Marketingg przy Kawie