Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Z Tyskim na wielką piłkę

30.04.2006

'Wyjedź z Reprezentacją do Niemiec' to akcja organizowana przez Tyskie - jedyne piwo, które jest sponsorem polskiej Reprezentacji w piłce nożnej.
Akcja potrwa do 4 czerwca br.

Zwycięzcy od 7 do 10 czerwca, oprócz wspólnego oglądania meczu polskiej reprezentacji z Ekwadorem, będą mieli możliwość spotkania z piłkarzami i trenerem reprezentacji w ośrodku w Barsinghausen. Zamieszkają w czterogwiazdkowym hotelu oraz będą uczestniczyć w programie przygotowanym przez markę Tyskie obejmującym m.in. zwiedzanie Kolonii, DĂĽsseldorfu, Gelsenkirchen oraz MĂĽnster.

Również codziennie można wygrać trzy telewizory LCD, na których będą mogli oglądać mecze ci, którym wygrać wyjazdu się nie udało, oraz 500 pięciolitrowych beczułek piwa Tyskie – nieodłącznego towarzysza polskiej reprezentacji i fana dobrej piłki.

Pula nagród w konkursie to 48 wyjazdów do Niemiec, 144 telewizory oraz 24 000 beczek piwa.

Aby wziąć w nim udział wystarczy kupić przynajmniej jedno piwo Tyskie, wykazać się refleksem i wiedzą na temat mundialu.

Do 4 czerwca można wysyłać kody które można znaleźć pod kapslem półlitrowych promocyjnych butelek Tyskiego oraz pod kluczykiem promocyjnych puszek. W wybranych punktach gastronomicznych do każdego kupionego Tyskiego jest wydawany kupon konkursowy ze zdrapką z umieszczonym pod nią kodem.

Wirtualne Media

kk