Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Wypij piwo, rozbierz babeczkę

21.06.2008

W butelce dobre czeskie piwo, na etykiecie zdjęcie kobiety w bikini. Tyle, że to bikini można bez problemu zdrapać i kobitka będzie golusieńka, jak ją Bóg stworzył. Browar można kupić tylko w jednym sklepie w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 116. Sprowadza je Marek Szymioł, największy chyba piwosz w mieście, który dla zdobycia złocistego trunku potrafi przejechać setki kilometrów.

Pojemność pół litra, zawartość alkoholu standardowa 5,2%, cena – 2,80zł. Smak niezły, lekka goryczka. Dodatkowa atrakcja, po lub przed wypiciem można rozebrać w całości lub częściowo modelkę z etykiety. Jej majteczki i biustonosz to zdrapka.
- Pomysł fajny, ale piwa wcale nie kupują dla bajeru – wyjaśnia Marek Szymioł, który sprowadza browar do Łodzi. – To naprawdę niezłe piwo.
Pan Marek to prawdziwy piwny pasjonat. W jego sklepie przy ul. Pomorskiej 116 można kupić piwa z Polski i zagranicy niedostępne gdzie indziej, z najmniejszych nawet browarów regionalnych. Po opisywane jeździ, aż do Czech.
- To najlepszy sklep w Łodzi, a może nawet w kraju – mówi Łukasz student mieszkający w pobliskim akademiku. – Ja i moi koledzy zawsze się tu zaopatrujemy. Można pogadać, atmosfera super. Aż żałuję, że za dwa lata kończę studia i najprawdopodobniej wrócę do swojej miejscowości. Tam takiego miejsca nie ma.

(hel), SuperFakty.pl