Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Wyniki konkursu 23. SLAVNOSTI PIVA v Táboře (Republika Czeska)

02.03.2013
Wyniki konkursu 23. SLAVNOSTI PIVA v Táboře (Republika Czeska) Wyniki konkursu 23. SLAVNOSTI PIVA v Táboře (Republika Czeska)

23. SLAVNOSTI PIVA v Táboře odbyło sie w dniach 5 - 9 lutego 2013 roku. Wśród nagrodzonych piw znalazły się również piwa polskie - Perła Summer oraz Lubelskie Koźlak z Browarów Lubelskich SA. Poniżej lista nagrodzonych piw:

SVĚTLÉ VÝČEPNÍ:
1. Primátor Světlý ( Pivovar Náchod)
2. Pražačka (Tradiční pivovar v Rakovníku)
3. Corgoň svetlé výčapné (Heineken Slovensko)

POLOTMAVÉ
1. Polotmavý ležák KLOSTERMANN (Dudák - Měšť. pivovar Strakonice)
2. Chotěboř Polo (Pivovar Chotěboř)
3. Kounic - Uherský Brod (Pivovar Uherský Brod)

TMAVÉ VÝČEPNÍ
1. Bakalář tmavé výčepní (Tradiční pivovar v Rakovníku)
2. Ochakovo Stolichnoe Black CJSC Moscow Beer Ochakovo)
3. Litovel Dark (Pivovar Litovel)

NEALKOHOLICKÉ
1. Free Pivovar Litovel (Pivovar Litovel)
2. Staropramen Nealko (Pivovary Staropramen)
3. Platan Nealko (Pivovar Protivín)

NEFILTROVANÉ
1. Krušovice Mušketýr nefiltrované (Heineken ČR - Pivovar Krušovice)
2. Březňák ležák nefiltrovaný (Heineken ČR - Pivovar Velké Březno)
3. Bernard Nefiltrovaný světlý ležák Rodinný pivovar Bernard)

SVĚTLÝ LEŽÁK
1. Medium jedenáctiprocentní pivo (Heineken ČR - Pivovar Starobrno)
2. Holba Šerák 11% (Pivovar Holba)
3. Staropramen 11% (Pivovary Staropramen)

TMAVÝ LEŽÁK
1. Primátor Premium Dark (Pivovar Náchod)
2. Konrad 11% tmavý Kapucín (Pivovar Vratislavice)
3. Platan Merlin (Pivovar Protivín)

TMAVÉ SPECIÁLNÍ
1. Eliška (Měšťanský pivovar v Poličce)
2. Svijanská Kněžna 13% (Pivovar Svijany)
3. Žatec Dark (Žatecký pivovar)

SVĚTLÉ VÝČEPNÍ Z MINIPIVOVARU
1. Huťské výčepní (Sklárna a minipivovar Novosad & syn)
2. Karloff Lager Clasic (Pivovar Karlhoff, Yerevan, Arménie)
3. Koutské pivo světlé 10% (Pivovar Kout na Šumavě)

SVĚTLÝ LEŽÁK Z MINIPIVOVARU
1. Urban 11% (Podklášterní pivovar, Třebíč)
2. Škopeček 12% (Svitavský pivovárek Na Kopečku)
3. Prokop světlý ležák 11% (Zámecký pivovar Chyše)

SVĚTLÉ SPECIÁLNÍ Z MINIPIVOVARU
1. Májový ležák 13% sv. speciál (Akciový pivovar Dalešice)
2. Dobřanský Sekáč 17% (Pivovar-Restaurant Modrá Hvězda)
3. Harrach Vídeňský speciál (AQUEKO, Velké Meziříčí)

POLOTMAVÉ Z MINIPIVOVARU
1. Muderlant 13% (Staročeský pivovárek, Dobruška)
2. Železnohorský ležák polotmavý 13% (Pivovar a palírna, Žlebské Chválovice)
3. Podskalská koza 17% (VOŠES a SPŠPT Podskalská, Praha)

TMAVÝ LEŽÁK Z MINIPIVOVARU
1. Černé poupě (Golem Slaný - pivovar Antoš)
2. Vraník 12% (Minipivovar Koníček, Vojkovice)
3. Břevnovský Benedikt (Břevnovský klášt. pivovar sv. Vojtěcha, Praha - Břevnov)

TMAVÉ SPECIÁLNÍ Z MINIPIVOVARU
1. Sv. Norbert tmavý speciální ležák 16% (Klášterní pivovar Strahov(
2. Koutské pivo tmavé 14% (Pivovar Kout na Šumavě(
3. Matuška tmavé 14% (Pivovar Matuška, Broumy(

SVĚTLÉ SPECIÁLNÍ
1. Konrad 14% sv. pivo spec. (HOLS, a.s., Pivovar Vratislavice)
2. Březňák 14% (Heineken ČR - Pivovar Velké Březno)
3. Generál 14% ) Czech Beverage Industry company, Praha)

STOUT AND PORTER
1. Royal Stout 13% (Starokladenský pivovar, Kladno)
2. Lubelskie Kožlak Piwo Ciemne Mocne (Perla Browary Lubelskie)
3. Impérial Stout (Nogne O, Det Kompromisslose Bryggeri, Lunde)

PŠENIČNÉ
1. Matuška Weizenbock 16% (Pivovar Matuška, Broumy)
2. Sv. Norbert tmavé spec. 16% pšeničné (Pivovar Matuška, Broumy)
3. Kaplan Pšeničné 12% (Podklášterní pivovar, Třebíč)

OCHUCENÉ
1. Perla Summer (Perla Browary Lubelskie)

2. Kirsch-Porter / Porter-třešeň (Bergquell Brauerei Löbau)
3. Erdbeer-Porter / Porter-jahoda (Bergquell Brauerei Löbau)

SLADOVÉ NÁPOJE
1. Bernard Švestka W (Rodinný pivovar Bernard)
2. Cross Beer Mix - Dark s kapkou višně (Czech Beverage Industry Company, Praha)
3. Bernard Višeň W (Rodinný pivovar Bernard)

MÍCHANÉ
1. Zvíkov Radler (Pivovarský dvůr Zvíkov)
2. Samson MIX GRAPEFRUIT (Pivovar Samson, České Budějovice)
3. Samson MIX LEMON (Pivovar Samson, České Budějovice)

PIVO ALE TYPU
1. Tlustý netopýr (Golem Slaný - pivovar Antoš)
2. Easy Rider (Pivovar Nomád, Praha)
3. Matuška 17% India Pale Ale - Černá Raketa (Pivovar Matuška, Broumy)

SVĚTLÝ LEŽÁK PREMIUM
1. Litovel Premium (Pivovar Litovel)
2.  Urpiner Premium 12% (Banskobystrický pivovar, Banská Bystrica)
3. Březňák Světlý ležák (Heineken ČR - Pivovar Velké Březno)

KVASNICOVÉ
1. Holba Kvasničák (Pivovar Holba)
2. Postřižinské kvasnicové (Pivovar Nymburk)
3. Zlatý Josef kvasnicové nepasterizované pivo  (Gemmet Tool,  - Minipivovar U Dyje)

EXTRA SILNÉ
1. Sessler tmavý špeciál 21% (Pivovar Sessler, Sladovňa Sessler, Trnava)
2. Sv. Norbert spec. polotmavé Vánoční 19% (Klášterní pivovar Strahov)
3. Rožňavský Porter (Pivovar Kaltenecker, Rožňava)

EXTRA PIVNÍ PEČEŤ
1. Litovel Premium (Pivovar Litovel)
2. Karloff Lager Clasic (Pivovar Karlhoff, Yerevan, Arménie)
3. Svijanská Kněžna 13% (Pivovar Svijany)
 

opr. /DZ/