Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Tyskie będzie płacić część pensji trenera polskich piłkarzy

13.07.2006

Marka Tyskie wsparła finansowo Polski Związek Piłki Nożnej by umożliwić zatrudnienie zagranicznego trenera - Leo Beenhakkera.
– Wartość transakcji to tajemnica handlowa. Mogę jedynie powiedzieć, że właściciel marki Tyskie dołożył około 40 proc. do kontraktu – powiedział Michał Listkiewicz, prezes PZPN.
Jednocześnie marka Tyskie przedłużyła kontrakt na sponsoring reprezentacji Polski w piłce nożnej stając się tym samym Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji na następne dwa okresy eliminacyjne. Kontrakt został podpisany do 2010 roku.

„Marka Tyskie jest najchętniej kupowaną marką piwa w Polsce. Od lat sponsoruje Reprezentację. Zachęceni sukcesem naszej akcji „Wywieśmy flagi. Pomóżmy Naszym” zdecydowaliśmy wspomóc PZPN w pozyskaniu zagranicznego trenera – powiedział dziś Bogusław Biszof – Wiceprezes Kompanii Piwowarskiej - Wierzymy, że takie rozwiązanie przyniesie zamierzone efekty, a dzięki temu dostarczymy kibicom jeszcze więcej pozytywnych wrażeń związanych z drużyną narodową. Chcemy, by tak jak piwo Tyskie jest cenione za granicą, tak i nasza Reprezentacja stała się naszym dobrem eksportowym.”

Wirtualne Media

kk