Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Spacer po europejskiej stolicy piwa i futbolu

22.09.2008

Tej jesieni odkryjesz Dortmund z easyJet i znajdziesz się w mieście, które po prostu kocha piwo i futbol!

Każdy, kto odwiedza to piękne miasto, musi spróbować tradycyjnych, regionalnych potraw takich jak Westphalian Grünkohl, czyli zupy z szynką i kapustą, czy steku wołowego w papryce podawanej z cebulką. Dania regionalne podawane są zawsze ze znakomitym lokalnym piwem, które jest eliksirem sprawiającym, że miasto tętni życiem! Mieszkańcy Dortmundu – rodziny i przyjaciele - spędzają popołudnia i wieczoryWycieczki fakultatywneJeśli nie wybrałeś wcześniej. Na miejscu dobierz dodatkowe atrakcje.www.Selectours.com.pl/dodatkowa wycieczka w ogródkach piwnych nad brzegiem Ruhry, pijąc i rozmawiając, wzmacniają łączące ich więzi przy dźwiękach muzyki na żywo.
DortmundHotele DortmundBardzo Dobre Ceny. Sprawdź. Bardzo Dobre Ceny. Sprawdź!Hoteleine.com/Dortmund to jednak nie tylko znakomite piwa. To przede wszystkim mekka futbolu. Obiekty sportowe są nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu – wielki stadion Signal Iduna Park, dawniej znany jako Westfalenstadion jest największym niemieckim stadionem piłki nożnej.

Dortmund jest także rodzinnym miastem jednego z najlepszych klubów w Europie - Borussi Dortmund (BVB). Obecnie w Borussi gra jeden z najlepszych Polskich piłkarzy – Jakub Błaszczykowski. Jest to także klub, w którym światową sławę zyskał Ebi Smolarek.

Jeśli jesteś miłośnikiem piwa lub futbolu musisz koniecznie odwiedzić Dortmund! Nie zastanawiaj się! Gwarantujemy ci niezapomnianą przygodę od chwili przybycia do miasta!

Zarezerwuj bilet już teraz! Leć od 70 zł!

Rozpocznij sezon z Borussią przy kuflu dortmundzkiego piwa! Bilety od 70 zł*!

*Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę, zawierają opłatyBilety za rozumne cenyLatamy do Europy i USA z lotniska w Warszawie lub Krakowie.www.czechairlines.pl lotniskowe i za bagaż podręczny. Oferta dotyczy wybranych połączeńOdwiedź miasto w latoZwiedzanie miast z Interhome. Domki letniskowe do wynajęcia.www.interhome.pl/zwiedzanie miast i tras. Oferta z dnia 3 września 2008 r. jest ważna do wyczerpania puli.

easyjet.com

/L/

 

air-europa.pl