Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Sieciowy Clubbing

12.06.2001

W sieci pod adresem www.volt.pl znajduje się nowy serwis tematyczny, skierowany do miłośników "clubbingowej" sfery kulturowej. Serwis jest sponsorowany przez firmę Bosman Browar Szczecin SA, producenta m.in. piwa o marce VOLT.
Goście serwisu mogą zapoznać się z listą klubów w największych polskich miastach, informacjami o zbliżających się imprezach, relacjami uczestników imprez. Na stronach zawarte są również gadżety typu: tapety, wygaszacz ekranu, puszka piwa Volt do obejrzenia w trzech wymiarach.

Użytkownik może również ściągnąć spot kinowy, który jest wykorzystany w kampanii kinowej piwa, ilustrowany zakupionym utworem muzycznym "Freestyler".

Nowością w polskiej sieci www jest limitowany dostęp do niektórych części witryny. Są one bowiem przewidziane dla osób, które zbierając punkty i kody, uzyskują dostęp do coraz wyższych stopni "wtajemniczenia". Każdy natomiast gość na stronach volt.pl może się zarejestrować i zabrać głos w panelu dyskusyjnym.

Serwis został przygotowany przez Agencję Komunikacji Internetowej NetMarkets na zlecenie szczecińskiej agencji reklamowej Moby Dick Group, obsługującej browar Bosman.

Agencja NetMarkets przygotowała jego zaplecze technologiczne (serwer, platforma programowa), oprogramowała serwis, jak również zajęła się opracowaniem zawartości merytorycznej portalu. Agencja Moby Dick Group miała natomiast decydujący głos w sprawach kreacji szaty graficznej witryny, jak również wyznaczyła kierunki prac merytorycznych nad jej treścią.
MediaRun.pl

J. Krynicki