Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Sezon zimowy z browarem Amber

12.11.2011
Sezon zimowy z browarem Amber Sezon zimowy z browarem Amber

AMBER zimowy to propozycja na długie mroźne wieczory. Piwo posiada esencjonalny, pełny smak, który wynika ze specjalnej metody warzenia i wysokiego ekstraktu. AMBER zimowy posiada niekonwencjonalną stylistykę opakowania, która ma zwrócić uwagę konsumenta na sezonowość i wyjątkowość tego produktu.

Piwo jest pomysłem na grzańca. Na puszce znajdziemy 2 przepisy na grzańca na bazie ambera zimowego do samodzielnego przygotowania.


Zawartość alkoholu to 7,1%


Jest to pewnego rodzaju ewenement na polskim rynku piwa, ponieważ segment piw sezonowych jest kompletnie niezagospodarowany.


- Pierwsze informacje o wprowadzeniu do naszej oferty ambera zimowego zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte zarówno przez dystrybutorów jak i konsumentów i miłośników naszego browaru – mówi Marek Skrętny – dyrektor ds. marketingu browaru AMBER.


Browar AMBER od lat przełamuje schematy na polskim rynku piwa. Jest pierwszym, który kilka lat temu wprowadził do sprzedaży ogólnopolskiej piwo Żywe niepasteryzowane z 35 dniowym terminem przydatności do spożycia, to również z tego browaru pochodzi Koźlak z unikalną malowaną na butelce etykietą.

Jest to pierwsze piwo z serii piw sezonowych browaru AMBER. Jak zapowiadają przedstawiciele browaru jest to początek całej serii piw sezonowych, które na stałe zagoszczą w ofercie producenta.


Piwa sezonowe to dość prężny segment rynku w krajach takich jak Dania, Belgia, Niemcy.

(Informacja producenta)