Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Ruszył cykl imprez Tyskie Grand Tour 2006

28.07.2006

W ostatni weekend rozpoczął się cykl imprez Tyskie Grand Tour. Do końca września odbędzie się 29 imprez w różnych miejscowościach na południu, wschodzie i zachodzie kraju.
Tyskie Grand Tour to kolejna edycja letnich imprez piwnych, które organizuje Tyskie. W tym roku eventy Tyskiego są związane są z otrzymaniem przez Tyskie złotego medalu oraz Grand Prix w Monachium.

„Tyskie to znana i ceniona przez Polaków marka, posiadająca długoletnią, ponad 376 - letnią tradycję. Wysoka jakość piwa Tyskie potwierdzona zostało licznymi nagrodami, które marka zdobyła na prestiżowych konkursach m.in. w 2005 roku złoty medal oraz Grand Prix w Monachium. Przeciętny Polak posiada niewielką wiedzę o konkursach piwnych, ponieważ odbywają się w atmosferze poufności, stąd też wiele osób nie wie, iż nagrody, które zdobyło Tyskie należą do najbardziej prestiżowych na świecie. Z tego powodu realizujemy projekt Tyskie Grand Tour – imprezę stanowiącą zwycięską trasę piwa Tyskie, które pragnie podzielić się swoją radością z Polakami” – powiedział Andrzej Białasiewicz, Senior Brand Manager marki Tyskie

Głównym celem imprez Tyskie Grand Tour jest kształtowanie w świadomości Polaków wizerunku marki Tyskie jako najlepszego piwa, nagradzanego nie tylko w prestiżowych konkursach, ale również docenianego przez liczne grono konsumentów i w ten sposób uwiarygodnienie zdobytego medalu przez Tyskie.

Tegoroczna edycja ma również charakter edukacyjny i daje uczestnikom możliwość zapoznania się z tajemnicami piwowarów. W trakcie imprez będzie można wziąć udział w darmowym szkoleniu dotyczącym sensoryki i poznać tak tajniki unikatowego smaku Tyskiego. Podczas każdego eventu w każdym mieście będzie można również odwiedzić Muzeum Tyskie - z licznymi starymi eksponatami potwierdzającymi długoletnią tradycję browaru w Tychach.

Tyskie Grand Tour towarzyszą również działania BTL. Agencja TequilaPolska przygotowała promocje konsumenckie, a także materiały POS informujące o promocji i o eventach. Nagrodą główną w promocji jest drewniana skrzynia z piwem z limitowanej edycji piwa Tyskie przyznawana w trakcie organizowanych imprez.

Imprezy Tyskie Grand Tour są również nagłaśniane w lokalnych i ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych oraz innych nośnikach ATL.

Agencja TequilaPolska realizuje eventy w ramach wygranego w czerwcu br przetargu.

Wirtualne Media

masz