Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Rusza nowa akcja promocyjna Marki Piast Mocne

08.01.2009
Rusza nowa akcja promocyjna Marki Piast Mocne Rusza nowa akcja promocyjna Marki Piast Mocne

Marka Piast Mocne z portfela Carlsberg Polska rozpoczyna 2009 rok nową akcją promocyjną pod hasłem „Mocna Promocja”.

W ramach promocji każdy kto kupi określoną liczbę piwa Piast Mocne i zdobędzie na specjalnym kuponie promocyjnym pieczątki potwierdzające zakup, ma szansę wygrać atrakcyjne gadżety Piasta z limitowanej edycji, takie jak: otwieracz, kufel do piwa i zimową czapkę. Akcja promocyjna trwać będzie do końca lutego b.r.
Promocją objęte jest piwo Piast Mocne we wszystkich dostępnych dla tego wariantu opakowaniach. Aby wziąć udział w promocji wystarczy zebrać na specjalnym kuponie promocyjnym określoną liczbę pieczątek potwierdzających dokonanie zakupu piwa Piast Mocne. Kupony dostępne są w wybranych sklepach informujących o akcji. Pojedynczą pieczątkę można otrzymać w zamian za zakup dwóch promocyjnych piw Piast Mocne. Zebranie 5 pieczątek upoważnia do odbioru nagrody w postaci metalowego otwieracza, 10 pieczątek uprawnia do otrzymania kufla do piwa, a 15 pieczątek gwarantuje wygraną w postaci zimowej czapki Piasta.

Mocna Promocja to pierwsza akcja promocyjna Piasta w nowym 2009 roku, mająca na celu dalsze wzmacnianie wiodącej pozycji Piasta w regionie Dolnego Śląska. Mamy nadzieję, że przygotowane w ramach promocji koneserskie gadżety: piwne akcesoria Piasta oraz oryginalna zimowa czapka, przypadną do gustu znawcom piwa, smakoszom Piasta Mocne i dodatkowo umilą czas spędzany w gronie bliskich znajomych i w towarzystwie Piasta. – mówi Jacek Stefaniak, Senior Brand Manager marki Piast.

Mocna Promocja Piasta komunikowana będzie na materiałach POS w wybranych sklepach w regionie Dolnego Śląska, biorących udział w promocji oraz na stronie www.piwopiast.pl.

Marketing przy kawie.pl