Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Racovia Beer Night Promo

17.02.2011
Racovia Beer Night Promo Racovia Beer Night Promo

Stowarzyszenie Kibiców „Wieczny Raków” wraz z Częstochowskim Kręgiem Lokalnym Bractwa Piwnego zapraszają na spotkanie z piwnymi nowościami z Browaru na Jurze.
 

   Wynikiem starań działaczy „Wiecznego Rakowa” i ich współpracy z Browarem na Jurze, będzie impreza promująca nowe marki piwa warzone w tamtejszym browarze. Do dostępnego już na rynku od kilku miesięcy piwa „Racovia Jasne Pełne” dołączą kolejne, „Racovia Mocne” oraz „ Racovia Miodowe”.
Nowych smaków częstochowscy kibice i oczywiście wszyscy zainteresowani mogli będą spróbować podczas :


   W programie, którego szczegóły są dostępne na stronie internetowej Stowarzyszenia Kibiców WR, znajdują się m.in. uroczysta prezentacja nowych marek, spotkanie z właścicielem Browaru na Jurze, Panem Stanisławem Piątkiem oraz głównym technologiem browaru, Panią Anną Bugałą. Muzycznie imprezę uświetnią występy częstochowskich grup hip-hopowych i rockowych. Wśród nich „Południe Styl”, „Immediatum”, „2M”, „Północna Strona Miasta”, „Zegarmistrz Czasu”, „Krzysztof Niedźwiecki Solo Live”. Imprezę zakończy dyskoteka The Old Company z DJ-em.

  Częstochowscy Bracia Piwni także dołożą swoich starań by zainteresować przybyłych szerzej tematyką piwa i piwowarstwa. Planowane są konkursy o tematyce piwnej m.in. konkurs kiperski piw typu lager, przeznaczony dla publiczności a także konkursy sprawnościowe i wiedzy o piwie. Przygotowywany pokaz warzenia piwa domowego połączony z możliwością spróbowania piw częstochowskich piwowarów domowych będzie przybliżał także te stronę kultury piwnej rozwijającej się w Częstochowie.
Niebawem fotorelacja z imprezy, na którą serdecznie zapraszamy.

Częstochowski Krąg Lokalny Bractwa Piwnego.