Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Podziękowania dla sponsorów i darczyńców

19.01.2004

Uroczysty wieczór i wspaniała zabawa towarzysząca wręczeniu medalu PIWO ROKU 2003 były możliwe dzięki wsparciu wielu osób i instytucji. W imieniu Kapituły Bractwa Piwnego oraz wszystkich członków naszego stowarzyszenia, a także trzystuosobowej rzeszy gości chciałbym podziękować tym wszystkim, bez których nasze spotkanie nie mogłoby dojść do skutku, albo nie miałoby tak znakomitej oprawy.
W pierwszym rzędzie chcę podziękować firmom, które pomogły sfinansować ten wieczór:
Ford Mieszek oraz Europejski Fundusz Leasingowy.
Dzięki uprzejmości i hojności masarni Pana Stanisława Męciny z Niwnej koło Rawy Mazowieckiej, popijając PIWO ROKU 2003 mogliśmy skosztować wspaniałych wyrobów wędliniarskich.
Pracę uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, czyli popularnego „gastronomika”, mogliśmy podziwiać bardzo krótko. Ale to właśnie dzięki tej pracy przygotowane wiktuały były tak apetycznie podane.
Dziękujemy pracownikom Muzeum Kinematografii, którzy otoczyli nas opieką w trakcie trwania spotkania i wytrzymali kilkugodzinną inwazję trzystuosobowej grupy piwoszy.
I wreszcie szczególne podziękowania należą się właścicielowi i pracownikom Browaru Śląskiego, którzy przybyli w roli gości, a stali się współgospodarzami spotkania. To dzięki browarowi z Lwówka Śląskiego mogliśmy raczyć się PIWEM ROKU 2003 – Książęcym oraz innym produktem tego browaru – Dobrym Mocnym. Dzięki pracy przybyłych do Łodzi pracowników browaru mogliśmy liczyć na fachowa obsługę i sprawnie podane piwo.
Niewątpliwie podziękowania należą się Danieli Zabłockiej, która przybyła wprawdzie jako gość, ale uległa namowom innych gości i dała wspaniały mini-recital.
Jestem przekonany, że pod moimi podziękowaniami bez oporów podpisze się każdy z gości tego niezapomnianego wieczoru.

Wielki Mistrz Bractwa Piwnego Zbigniew Olobry