Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Piwo na urodziny

07.11.2006

Piwo Oslo na urodziny pubu Oslo – trudno powiedzieć, czy to prezent lokalu dla klientów, czy browaru dla pubu? W każdym razie w sobotę (03.11.2006) wszyscy byli zadowoleni. Wszak wiele lokali obchodzi urodziny, ale nie we wszystkich jubileusze można uczcić firmowym piwem.

Pub Oslo w Częstochowie to siedziba Częstochowskiego Kręgu Lokalnego Bractwa Piwnego. Lokal współpracuje także z Browarem GAB, członkiem wspierającym Bractwa, i z tego właśnie browaru pochodzi piwo Oslo.
Oslo słynie, nie tylko w Częstochowie, ze znakomitych koncertów i ciekawych wystaw. Ofertę kulturalną na pewno uzupełniają działania Bractwa Piwnego. Przypomnijmy – latem Bractwo zorganizowało tam „Wieczór wspomnień o Browarze Kmicic” połączony z promocją książki prof. Dariusza Złotkowskiego „Dzieje Spółki Akcyjnej Browaru w Częstochowie (dawniej K. Szwede)”. Wcześniej wspólne z Bractwem warzenie piwa włączyło bywalców pubu Oslo w wydarzenia III Częstochowskiej Nocy Kulturalnej. Niedługo w Oslo Częstochowski Krąg Lokalny Bractwa Piwnego obchodził będzie drugie urodziny.

Pub & Restaurant OSLO to nie tylko lokal liczący się na kulturalnej mapie Częstochowy. To przede wszystkim miejsce, gdzie można posłuchać na żywo bluesa oraz spróbować piw z całego świata: Czech, Anglii, Irlandii, Szkocji, Hiszpanii, Indii, Francji, Belgii, Ukrainy, Tajlandii -ostatnio- nawet z Litwy. Nareszcie Częstochowa doczekała się lokalu posiadającego własną markę piwa.
 

Bractwo Piwne