Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Piwo na najwyższym poziomie

30.11.2006

Żółta żyrafa „Piwonia” (80 cm wzrostu) - z logiem Bractwa na szyi - była urodzinowym prezentem z okazji 10-lecia Łódzkiego Klubu Wysokich.

Z członków Bractwa Piwnego, którzy licznie reprezentowali nasze stowarzyszenie na uroczystości, jedynie Marek Płuciennik (189 cm wzrostu) mógł spojrzeć prosto w oczy pani prezes Marzennie Kołodziejczyk (184 cm wzrostu). Nie można zapomnieć również o „owocach” podpisanej w listopadzie umowy o współpracy między Wysokimi i Piwoszami, a mianowicie o nowych członkach BP – Eli Kargi (184 cm wzrostu) i Małgosi Kotelnickiej (182 cm wzrostu).


Impreza, która odbyła się w Śródmiejskim Forum Kultury (27.11.2006), rozpoczęła pani Prezes krótką historią Klubu Wysokich. Wspomniała o twórcy organizacji, dziennikarzu Expressu Ilustrowanego Bohdanie Dmochowskim (160 cm wzrostu). Potem były życzenia. W imieniu Bractwa Piwnego - na ręce pani Prezes – życzenia i żyrafę złożył Wielki Mistrz Zbigniew Olobry (174 cm wzrostu). Część oficjalną zakończył poczęstunek: tort i brrrr… szampan.


Składamy naszym wysokim przyjaciołom jeszcze dłuuugich, dłuuugich lat działalności i tylko wysokich, wysokich lotów.
 

Zbigniew Olobry