Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

PRZYSTAŃ NA BOSMANA! BAW SIĘ PO NASZEMU!

07.09.2007

Już w najbliższą sobotę, 8 września, na szczecińskich Wałach Chrobrego odbędzie się Przystań na Bosmana, od lat jedna z najbardziej popularnych imprez plenerowych regionu zachodniopomorskiego.

Tegoroczna Przystań stanowić będzie z pewnością wyrazisty, „bosmański” akcent, wspaniale kończący letni sezon! 

Przystań na Bosmana, impreza organizowana już od 5 lat przez Bosman Browar Szczecin, co roku przyciąga tłumy. Tym razem zapowiada się widowiskowo, dzięki wyjątkowej lokalizacji na Wałach Chrobrego, uznanych za bardzo charakterystyczną wizytówkę Szczecina.

Stąd rozciąga się rozległa wspaniała panorama na prawy brzeg Odry i jej odnogi, wyspę Grodzką, Bielawę i Łasztownię i oczywiście na szczeciński port.

Aby w pełni wykorzystać wszystkie walory tego miejsca scena Przystani ustawiona zostanie nietypowo – tyłem do wody, w taki sposób, aby jej tło stanowiła Odra, widok portu i charakterystycznych żurawi, wszystkich tych elementów, które w naturalny sposób podkreślać będą morski charakter marki Bosman, od wielu lat obecnej w życiu mieszkających tu ludzi. Takie ustawienie spowoduje także, że scena widoczna będzie praktycznie z każdego miejsca!

Impreza, prowadzona przez doskonale znanego szczecińskiej publiczności konferansjera KONJO, rozpocznie się o godzinie 16 i potrwa aż do północy. Występy zaproszonych gwiazd przeplatać będą się z wieloma innymi atrakcjami, jakie na ten dzień przygotował Bosman.

Dobrą zabawę z pewnością zapewnią odwiedzającym Przystań pełne emocji konkursy. Bosman rzuca wyzwanie prawdziwym Wilkom Morskim! Będzie można zmierzyć się w siłowaniu na rękę, przeciąganiu liny, wyciskaniu kegów, czy nawet wspinaczce po 5-cio metrowym maszcie do bocianiego gniazda!

Wszystko to oczywiście odbywać będzie się przy wtórze świetnej muzyki. Od początku imprezy jej gościom towarzyszyć będzie zespół coverowy Lord, a krótko po godzinie 18-tej rozpocznie się koncert gwiazd wieczoru.

Na estradzie najpierw pojawi się grupa hip-hopowych muzyków Doniu/Liber/Ascetoholix, następnie swój koncert rozpocznie pop-rockowa grupa Ha-Dwa-O! - zespół znany, z przebojów takich jak „Cud” czy „Popatrz na mnie”, jeden z finalistów zeszłorocznych polskich eliminacji do konkursu Eurowizji.

Nie ma wątpliwości, że obu zespołom uda się „rozkołysać” szczecińską publiczność przed występem kolejnej gwiazdy - zespołu Ich Troje. Koncerty tej grupy znane są z wielkiego rozmachu, a sceniczna osobowość jej lidera, Michała Wiśniewskiego, gwarantuje jedyne w swoim rodzaju show. Zapowiada się niezapomniany wieczór!

„Do wzięcia udziału w Przystani na Bosmana zachęcamy, nawiązującym do tegorocznych kampanii naszej marki, hasłem - „Baw się po naszemu”. Nieprzypadkowo. Nasi wierni konsumenci pokazali nam podczas tego lata, wszędzie tam gdzie gościł Bosman, że naprawdę potrafią doskonale bawić się z nami, w prawdziwie bosmańskim stylu!”– mówi Agata Pietrzyk, Junior Brand Manager marki Bosman w Carlsberg Polska.

„Bardzo nas to cieszy. Zawsze podkreślamy, że jako marka wyrastająca ze wspaniałych tradycji regionu zachodniopomorskiego chcemy być coraz bliżej mieszkających tu ludzi, towarzyszyć im w codziennym życiu i w wyjątkowych chwilach, także chwilach radości i wspólnej zabawy. Mam nadzieję, że tegoroczna Przystań będzie dla nich wspaniałym, niezapomnianym przeżyciem!” – dodaje Agata Pietrzyk.

Informacja o Przystani na Bosmana komunikowana jest na materiałach POS (plakat, zawieszka do sklepów i lokali HoReCa), przy wykorzystaniu airboard’ów, w prasie, radiu oraz na stronie internetowej www.bosman.pl.

Autorem kreacji materiałów POS oraz kampanii radiowej i prasowej jest agencja Red 8 Communications.

Za zakup mediów odpowiada OMD Media Directions.

Patronami medialnymi Przystani Na Bosmana są: Głos Szczeciński i Polskie Radio Szczecin.


M+G, tf.pl