Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Okocim Mocne najlepsze w swojej kategorii

12.09.2007

Okocim Mocne, marka z portfela Carlsberg Polska, została uznana za najlepsze piwo w swojej kategorii podczas tegorocznego Ogólnopolskiego Konsumenckiego Konkursu Piw "Chmielaki Krasnostawskie 2007".

Konkurs, organizowany przez władze lokalne i Towarzystwo Promocji Kultury Piwa „Bractwo Piwne” – członka Europejskiej Unii Konsumentów Piwa - uznawany jest za największy tego typu w Polsce i drugi w skali Europy.

Do tegorocznego konkursu stanęło aż 56 marek piwnych z 9 polskich browarów. Piwa oceniano w 11 kategoriach na podstawie tzw. „ślepych testów”, co oznacza, że oceniający nie znali marki piwa, jedynie jego kategorię. Okocim Mocne, piwo warzone w Browarze Okocim w Brzesku, zostało uznane za najlepsze w kategorii jasne pełne mocne ( 14,1-15,2 Blg).

Tak wysoka ocena piwa OKOCIM Mocne podczas konkursu w Krasnymstawie ma dla nas szczególne znaczenie – mówi Aldona Szczerba, Menedżer Marki Okocim w Carlsberg Polska. Chmielaki to wielkie święto chmielarzy i piwowarów, które przyciąga prawdziwych miłośników i znawców tego trunku. Przyznanie nagrody przez jury wywodzące się z takiego właśnie grona i w konfrontacji z tak silną konkurencją, daje nam poczucie, że nasze wysiłki, aby tworzyć piwo wyjątkowe przynoszą efekty, z których możemy być naprawdę dumni – dodaje Piotr Polański, Dyrektor Browaru Okocim.

 

***

Carlsberg Polska zajmuje wiodące miejsce w polskim przemyśle piwowarskim, dostarczając na rynek marki piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych i radosnych stron dorosłego stylu życia. Carlsberg Polska ma w swoim portfelu marki Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Bosman, Piast, Volt i Książ. Piwa z portfela Carlsberg Polska warzone są w browarach w Brzesku, Szczecinie i Sierpcu.
 

Marketing przy Kawie