Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Ogólnopolskie malinowe próbowanie

01.01.2005

W ostatnich u tygodniach starego roku w około 700 punktach sprzedaży detalicznej oraz lokalach gastronomicznych na terenie całej Polski trwały degustacje najnowszego produktu Kompanii Piwowarskiej SA — piwa Redd's Red.
— Akcja odbywa się pod hasłem „Malinowa Rewolucja". W niektórych punktach sprzedaży degustacje są wspierane przez ulotki i promocje konsumenckie. Każdy, kto skosztuje piwa Redd's Red, dekorowany jest przez członków ekipy promotorów
specjalną odznaką - symbolem malinowej rewolucji —powiedziała Magdalena Białasiewicz, junior brand manager marki Redd's.
Ten wyjątkowy na polskim rynku produkt swoim smakiem odpowiada piwu z sokiem malinowym, które wszyscy doskonale znają. Jest to piwo o klarownym, lekko czerwonawym kolorze i malinowym zapachu, produkowane z naturalnie warzonej bazy piwnej z dodatkiem specjalnie przygotowanej zapraw)' malinowej. Zawartość alkoholu w Redd's Red wynosi 4,5%. Na rynku dostępne jest w zielonych butelkach o pojemności 0,33 i 0,5 litra oraz w puszkach. Przedstawiciele Kompanii Piwowarskiej SA zapewniają, że podobne degustacje zostaną też przeprowadzone na początku 2005 roku.
Rynki Alkoholowe

Jacek Łakomy