Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Offbeer: Klub DRIvera

15.10.2013
Offbeer: Klub DRIvera Offbeer: Klub DRIvera

Spotkania z animatorami Klubu DRIvera w sobotę i niedzielę (26,27 października 2013) towarzyszyć będą uczestnikom i gościom Offbeer – Łódzkiego Festiwalu Piwa. Klub DRIvera obecny będzie w festiwalowych pubach: Piwotece Narodowej przy 6 Sierpnia 1/3 i The Eclipse Inn przy Piotrkowskiej 80.

W każdym z pubów gościom Offbeer Łódzkiego Festiwalu Piwa towarzyszyć będzie dwójka animatorów. W wolnych chwilach, w przerwach między innymi spotkaniami i konkursami, będą oni proponować udział w specjalnych grach, czy prezentować alkogogle. Dzięki temu każdy będzie mógł przekonać się, jak zmienia się percepcja od wpływem alkoholu, także po piwie.

W ten sposób animatorzy Klubu DRIvera promują odpowiedzialne postawy wobec alkoholu, a przede wszystkim brak tolerancji dla prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym – nawet po wypiciu niewielkiej ilości alkoholu.

***

Klub DRIvera to inicjatywa Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego Browary Polskie mająca na celu promocję hasła "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" oraz zmniejszenie przyzwolenia społecznego na prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym. Klub Drivera jest internetową społecznością skupiającą niemal 30 tys. odpowiedzialnych kierowców - osób w równym stopniu ceniących dobrą zabawę co bezpieczny powrót z imprezy.

Inne wydarzenia Offbeer Łódzkiego Festiwalu Piwa: