Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Nowy prezes w Kasztelanie

15.04.2004

W ubiegłym tygodniu na stanowisko to powołano Michała Gotowałę. Zastąpił on Iwonę Jarzębską, która obecnie jest wiceprezesem do spraw produkcji w Carlsberg Okocim.
Michał Gotowała (lat 42) pochodzi z Kruszwicy. Jest absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu, gdzie studiował na wydziale technologii żywienia (specjalizował się w fermentacji i biosyntezie). Ukończył także studia podyplomowe na Politechnice Łódzkiej i w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Karierę zawodową rozpoczynał w Centralnym Laboratorium Przemysłu Paszowego w Szczecinie. Był maklerem na giełdzie towarowej, technologiem w firmie cukierniczej, handlowcem. Pracował także w Norwegii. Pracę zawodową w przemyśle związanym z produkcją piwa rozpoczął w 1992 roku. Wtedy to trafił do browaru Bosman (wchodzącego w skład Grupy Carlsberg Okocim), gdzie był szefem produkcji i pakowania. Z tą branżą zawodowo jest także związana żona prezesa Gotowały - Jolanta, która jest kierownikiem laboratorium w Bosmanie.

Prezes Gotowała czas wolny najchętniej spędza z rodziną. Podkreśla, że jest to niezwykle ważne, bowiem udane życie rodzinne ma ogromny wpływ na efektywność i satysfakcję w pracy zawodowej. Jeszcze do niedawna nie miał zbyt dużo wolnego czasu. Wiele uwagi, poza pracą zawodową, wymagała bowiem budowa własnego domu. Po jej zakończeniu może więcej czasu poświęcić na realizację swojego hobby czyli wspólnych wyjazdów z żoną i piętnastoletnią córką Karoliną, zwiedzanie i poznawanie ciekawych miejsc oraz ich historii. W życiu zawodowym najbardziej cieszy go fakt, że pracuje w firmie, która potrafi docenić pracowników, gdyż jest to niezwykle motywujące.
Tygodnik Płocki

rad