Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Nowy dyrektor Browaru Okocim

31.10.2008
Nowy dyrektor Browaru Okocim Nowy dyrektor Browaru Okocim

3 listopada br. funkcję Dyrektora Browaru Okocim obejmie Tomasz Malec. Przez ostatnie dwa lata sprawował funkcję Dyrektora Browaru Kasztelan. W Carlsberg Polska pracuje od sześciu lat. Ukończył prestiżową Carlsberg Production Academy.

W ramach prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko Dyrektora Browaru Okocim przeprowadziliśmy długą i szczegółową analizę kandydatów zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Wyniki procesu oceny pokazały, że kompetencje naszych kandydatów wewnętrznych są na bardzo wysokim poziomie i odpowiadają naszym wymaganiom na to stanowisko. Dlatego z wielką przyjemnością przekazuję Tomaszowi Malcowi nominację na Dyrektora Browaru Okocim. –mówi Iwona Jarzębska, Wiceprezes ds. Produkcji w Carlsberg Polska.
Tomasz Malec pracę w Carlsberg Polska rozpoczął w marcu 2002 roku na stanowisku Menedżera ds. Inwestycji. W 2006 roku objął funkcję Dyrektora Browaru Kasztelan w Sierpcu. 

Zarządzanie Browarem Okocim będzie łączył - tak jak dotychczas - z odpowiedzialnością za utrzymanie ruchu na poziomie centralnym oraz nadzorem nad budżetem wraz z realizacją zadań inwestycyjnych na poziomie Carlsberg Polska. Stanowisko Dyrektora Browaru Kasztelan przejmie Piotr Zając, dotychczasowy Menedżer ds. Badań i Rozwoju w Carlsberg Polska.

Podjęcie pracy w Browarze Okocim traktuję jako duże wyróżnienie i zaszczyt. Jest to miejsce o długiej tradycji i niewątpliwej sławie, a to zobowiązuje – mówi Tomasz Malec, dyrektor Browaru Okocim.

Tomasz Malec (l. 40) urodził się w Łodzi, gdzie ukończył w roku 1992 Politechnikę Łódzką i uzyskał tytuł magistra inżyniera elektronika. Jest także absolwentem (1997 r.) podyplomowego Centrum Badań i Studiów Francuskich na Uniwersytecie Łódzkim.

Tomasz Malec pracował na stanowisku menedżera wydziału technicznego w Hucie Aluminium Konin S.A., gdzie nadzorował pracę pionu technicznego oraz uczestniczył w restrukturyzacji firmy.

W latach 2000 – 2001 piastował funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora firmy Nowoczesne Produkty Aluminiowe Sp. z o. o., w której odpowiadał za przygotowanie biznesplanu produkcji podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, zarządzał systemem jakości, zakupami oraz przygotowaniem działalności produkcyjnej w krakowskiej strefie ekonomicznej.

W tych samych latach pełnił również funkcję Wiceprezesa Rady Nadzorczej Zakładów Metalurgicznych Skawina S. A., reprezentując w Radzie głównego udziałowca spółki - Hutę Konin.

Tomasz Malec jest żonaty (żona – Jolanta), ma dwójkę dzieci – syna, Bartosza (l. 11), córkę, Kingę (l. 9).

Wolny czas spędza najchętniej z rodziną, na pieszych wędrówkach, trasach narciarskich lub wycieczkach rowerowych.

Marketing przy kawie