Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Nowa strona GAB-a

09.11.2006

Od 28 października 2006 roku funkcjonuje w sieci nowa strona browaru Gab. Strona jest bardzo przejrzysta, z nowoczesnymi, szybkimi rozwiązaniami, szybko "chodzi", nie jest statyczna, a za to estetyczna jest jak najbardziej.

Interesująca jest kolorystyka - ciemna czerwień i brąz kojarzą się z piwem - to raz, a dwa- zawsze mają posmak czegoś ekskluzywnego. Z kolorystyką taką, na stronie tytułowej, bardzo ładnie komponuje się logo Gab-a w koronie i piękny kielich napełniony piwem. Do tego napis o browarze regionalnym jest w sam raz podkreśleniem idei, o jaką od dawna chodzi.


Dla sympatyka browaru miłym akcentem jest umieszczenie historii browaru wraz ze zdjęciem w tle, utrzymanym w tej samej kolorystyce, powodującej skojarzenia z barwą szlachetnego piwa. Są jednak zastrzeżenia - za mało tej historii, za krótko... chciałoby się więcej. Jak właściciele budowali swój browar, jak powstawało pierwsze piwo...


Jako całość przyciąga uwagę. Liczymy, że znajdą się także na stronie wyjątkowe zdjęcia z imprez browarowych - będzie to namacalny dowód, że Browar żyje.

 

Aneta Łapot Częstochowski Krąg Lokalny