Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Nowa odsłona kampanii reklamowej 'Nie każdy' marki Żywiec

11.09.2008

8 września wystartowała kolejna odsłona kampanii reklamowej prowadzonej przez markę Żywiec. Nowy spot reklamowy "Nie każdy" prezentowany będzie w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych, w sieci multipleksów oraz w internecie.

Spot jest bezpośrednią kontynuacją wiosennej odsłony kampanii, która podkreślała znaczenie wyjątkowości i niepowtarzalności, w odniesieniu do marki Żywiec. W najnowszej kreacji przedstawieni zostali ludzie w niezwykłych sytuacjach, którym towarzyszą hasła: "nie każdy może podjąć wyzwanie", "nie każdy może poczuć styl", czy "nie każdy może poczuć prestiż". Spot przenosi widzów w miejsca najbardziej odległe, nieosiągalne dla każdego- niezdobyte szczyty, przestrzeń kosmiczną, ale też przed wiwatujące audytorium. W takiej atmosferze wyjątkowości prezentowane jest piwo Żywiec, bo przecież "nie każde piwo to Żywiec".Nowa, jesienna odsłona kampanii "Nie każdy" prezentowana będzie nie tylko w TV, ale również w multipleksach na terenie całego kraju (3 .10 - 6.11) oraz w internecie.

Zaplanowane media obejmują ogólnopolskie stacje telewizyjne oraz stacje tematyczne. Spot będzie prezentowany takżew systemie HD w National Geografic HD, Canal+ Sport HD oraz nSport.

Autorem pomysłu kreatywnego jest agencja Just, za produkcję filmową odpowiada Opus Film, zaś reżyserem i operatorem jest Łukasz Kośmicki. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith Optimedia.

 

 

WirtualneMedia.pl