Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Najpiękniejsze żaglowce świata Z Bosmanem przez cały rok!

03.01.2008

Ruszyła najnowsza, zimowa promocja konsumencka marki Bosman, w której zakup tego doskonałego piwa premiowany będzie możliwością zdobycia wyjątkowego kalendarza na nadchodzący 2008 rok. Na zdjęciach kalendarza pojawią się najpiękniejsze żaglowce świata, które tego lata zobaczyć można było w Szczecinie, podczas sponsorowanego przez markę Bosman finału regat „The Tall Ship Races”. Teraz będzie można wspominać to jedno z najbardziej niezwykłych i spektakularnych wydarzeń w historii Szczecina i całego regionu – razem z Bosmanem, przez cały rok!

„Tegoroczne lato było dla nas szczególne.” – mówi Leszek Siwecki, Menedżer ds. Komunikacji w Carlsberg Polska. „Do tej pory w historii naszej marki i Szczecina nie było takiego wydarzenia, które skalą i rangą dorównywałoby finałowi regat „The Tall Ship Races”. Podobnie jak ponad 2 000 000 gości, którzy zjechali do Szczecina, aby podziwiać najpiękniejsze żaglowce świata, z wielkim żalem żegnaliśmy te wspaniałe jednostki. Dlatego zdjęcia najsłynniejszych z nich postanowiliśmy zamieścić w naszym kalendarzu na nadchodzący rok. W ten sposób konsumenci Bosmana z łatwością będą mogli przywołać wspomnienia tej niezwykłej imprezy i atmosferę wielkiego wspólnego świętowania z Bosmanem – „Po naszemu”!”


Poza zdjęciami żaglowców w kalendarzu znaleźć można także krótkie informacje i ciekawostki na temat każdej z prezentowanych jednostek.

Promocja, prowadzona pod hasłem „Zlot żaglowców… przez cały rok!”, obejmować będzie swym zasięgiem region zachodniopomorski, rodzimy rynek marki Bosman i komunikowana będzie w punktach sprzedaży (materiały POS) oraz na stronie internetowej www.bosman.pl.

Autorem koncepcji promocji jest zespół marketingu marki Bosman w Carlsberg Polska. Autorem kreacji promocji jest agencja Red 8 Communications.

Marketing w praktyce