Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Na podbój Czech

19.05.2005

Dzień z Primatorem w Nachodzie i prezentacja piw polskich w Pradze to podstawowe cele wyjazdu delegacji Bractwa Piwnego do Czech. Członkowie Bractwa Piwnego spotkają się także z przedstawicielami Stowarzyszenia Przyjaciół Piwa.
W skład kilkuosobowej delegacji Bractwa Piwnego wchodzą - poza Zbigniewem Olobry, Wielkim Mistrzem - członkowie Kapituły. W sobotę 21 maja spotkamy się z grupą reprezentującą Stowarzyszenie Przyjaciół Piwa. Na zaproszenie tej właśnie organizacji, z którą od początku roku Bractwo Piwne związane jest umową o współpracy, Bractwo Piwne uczestniczyć będzie w Dniu z Primatorem.
W programie całodziennego pobytu w browarze w Nachodzie jest oczywiście zwiedzanie zakładu i zapewne degustacja warzonych tam piw. Zgodnie z programem, dostępnym na stronie www.primator.cz, przewidziane są także występy zespołów muzycznych. Niewątpliwą atrakcją ma być specjalny pociąg dowożący gości do browaru: Express Primator.
Odwiedziny w browarze Primator w Nachodzie to nie koniec planów "podboju Republiki Czeskiej". W poniedziałek - 23 maja - dokonamy prezentacji polskich piw. Spotkanie dla kilkudziesięcioosobowej grupy członków i sympatyków Stowarzyszenia Przyjaciół Piwa odbędzie się w jednym z praskich browarów restauracyjnych.
Bractwo Piwne