Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Mocny serwis

14.09.2001

W dniu wczorajszym Browar Okocim uruchomił nowy serwis internetowy piwa Okocim Mocne przygotowany przez firmę Winda Internet.
Winda Internet oddała do użytku nowy serwis internetowy piwa Okocim Mocne www.okocim.pl przygotowany dla Browaru Okocim S.A. Serwis ten został zaprojektowany specjalnie w celu wsparcia nowej kampanii promocyjnej piwa Mocne, która po raz drugi wykorzystuje doskonale przyjęty przez konsumentów motyw Czarnej Dziury.

Piwo Okocim Mocne to przodująca marka piwa w swej kategorii, a jego niedawno rozpoczęta kampania promocyjna wykorzystuje media tradycyjne – radio i telewizję oraz Internet.

Na stronach nowego serwisu, którego motywem przewodnim jest, doskonale znana wszystkim piwoszom „Czarna Dziura”, można znaleźć wszystkie informacje na temat akcji promocyjnej „Mocna Kasa”. W osobnej sekcji serwisu znajdują się nie tylko jej zasady i regulamin, lecz także aktualna lista zwycięzców, która będzie się zmieniać co tydzień.

Serwis internetowy piwa Okocim Mocne został przygotowany zgodnie ze standardami graficznymi, zakładającymi optymalizację pod kątem różnych połączeń internetowych, dzięki czemu użytkownicy łączący się za pomocą modemów, nie będą mieli problemów z dostępem do informacji zawartych w serwisie.

Serwis piwa Okocim Mocne, to, kolejna po serwisie piwa Karmi, produkcja Windy Internet dla Browaru Okocim. Obecnie Winda Internet pracuje nad nowym serwisem piwa Okocim Premium oraz nowym serwisem korporacyjnym Browaru Okocim.

Informacje o firmie Browar Okocim S.A.:
Browar Okocim S.A. jest trzecim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Marka Okocim jest jedną z najlepiej znanych i szanowanych marek krajowych. Notowany od lutego 1992 na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, Browar Okocim S.A. jest częścią grupy Carlsberg Breweries A'S, jednego z największych koncernów browarniczych na świecie.
MediaRun.pl

Opr: S. Ruszkiewicz