Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Kufle Pogoni i Bosmana schodzą jak ciepłe bułeczki

15.04.2008

Niespełna tydzień pozostał do 60. urodzin Pogoni. Od kilku dni "Gazeta" rozdaje w SMS-owej zabawie kufle dla prawdziwych kibiców.

Kufle wykonał i ufundował Browar Bosman - główny sponsor Pogoni, który także w tym roku obchodzi urodziny - jest dokładnie 100 lat starszy od Dumy Pomorza. Urodzinowego kufla nigdzie nie będzie można kupić. Ekskluzywna, limitowana seria liczy zaledwie 100 sztuk. U nas codziennie - do dnia 21 kwietnia - będzie można wygrać po dwie sztuki. Dwóch pierwszych czytelników, którzy prześlą do nas o godz. 12 SMS z hasłem "Graj", wygrywa. 

Z przodu (jeśli ktoś jest praworęczny) na kuflu zobaczy jubileuszowy herb Pogoni, z tyłu umieszczona została rycina przedstawiająca historyczny widok browaru wraz z nowym logo Bosmana i napisem 1848-2008 Jubileusz 160-lecia.

Chwytajcie więc za komórki i punktualnie o godz. 12 ślijcie SMS. Pamiętajcie - niewielu będzie mogło się szczycić posiadaniem takiego kufla. A kto wygra już teraz, będzie mógł wznieść nim toast za 100 lat Pogoni. Wypada ostrzec, że w pierwszych dniach zabawy zwycięzcy byli już znani parę sekund po 12. Trzeba więc się spieszyć.

 

SZS Gazeta Wyborcza Szczecin