Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Koncert przy piwie

09.03.2005

Zgierska Kuźnia Piwna, czyli Krąg Lokalny Bractwa Piwnego w Zgierzu, wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Zgierzu i klubem AgRafKa przygotowują kolejną atrakcję artystyczną dla zgierzan. W najbliższą sobotę (12 marca 2005 r.), przy piwie posłuchać będzie można koncertu Jacka Lachowicza.
Organizatorzy - przede wszystkim przedstawiciele Zgierskiej Kuźni Piwnej, zapowidają losowanie piwnych nagród. Ale to dopiero po koncercie, który rozpoczyna się o 20.00. Przy okazji - warto przybliżyć wszystkim piwoszom sylwetkę zaproszonego do Zgierza artysty.
Jacek Lachowicz – artysta – muzyk, związany głównie ze sceną trójmiejską. Od 8 lat współpracuje z sopocką grupą alternatywną – „Ścianka". Efektem tej współpracy są 3 płyty długogrające i 4 single tzw. Epki. W 2000r. J. Lachowicz współpracował z Andrzejem Smolikiem, u którego wystąpił gościnnie na Epce promującej płytę „Smolik". W 2001r. artysta nagrał materiał na płytę długogrającą projektu Lenny Valentino, za który otrzymał nagrodę – Fryderyk 2001 w kategorii muzyka alternatywna. W 2002r. nagrał z Ryszardem Tymonem Tymańskim ścieżkę dźwiękową do filmu Wojciecha Smarzowskiego „Wesele".
Koncert odbędzie się w klubie AgRafKa, przy ulicy Mielczarskiego 1 w Zgierzu.
Zgierska Kuźnia Piwna