Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Kampania reklamowa promocji Harnaś Sprawiedliwy

11.07.2006

10 lipca ruszyła najnowsza telewizyjna kampania reklamowa piwa marki Harnaś, realizowana w ramach promocji Harnaś Sprawiedliwy, która rozpoczęła się 1 lipca i trwać będzie do końca sierpnia. Spot reklamowy utrzymany jest w charakterystycznej dla marki konwencji filmu animowanego.
Kreacja spotu podkreśla, że wygrana w promocji Harnasia może zupełnie odmienić dotychczasowe życie zwycięzcy. Sceny w filmie w zabawny sposób pokazują, jak nieistotne mogą stać się problemy dnia codziennego, w perspektywie nadzwyczajnej wygranej - miliona złotych. Podkład muzyczny w spocie wykonuje Kuba Sienkiewicz.

Reklama komunikuje także łatwość z jaką można zdobyć zarówno nagrodę główną promocji – milion złotych, jak i inne atrakcyjne nagrody, w tym min. 5 samochodów Skoda Fabia Kombi i 50 zestawów kina domowego marki Philips.

Autorem kreacji reklamy jest agencja Red8 Communications. Reklama została wyprodukowana przez studio filmowe Graffiti Film.

30 sekundowe spoty będą emitowane na antenie największych stacji telewizyjnych, takich jak TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN i TVN7. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest Media Direction OMD.

Informacja o promocji Harnaś Sprawiedliwy komunikowana jest także na opakowaniach promocyjnych piwa Harnaś, materiałach POS oraz stronie internetowej www.piwoharnas.pl.
MediaLink.pl

Patryk Pallus