Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Harnaś na Wielkiej Krokwi w Zakopanem

12.01.2009

Marka Harnaś z portfela Carlsberg Polska już po raz szósty powita wszystkich miłośników skoków narciarskich pod Wielką Krokwią jako sponsor główny Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem.

Zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem to prawdziwe święto dla wszystkich miłośników i entuzjastów tego sportu. To wielkie sportowe widowisko, podczas którego tysiące fanów skoków ubranych w stroje o narodowych barwach, wyposażonych w różnorodne i oryginalne gadżety kibica, podgrzewa sportowe emocje i tworzy jedyną w swoim rodzaju, niezapomnianą atmosferę. Tym bardziej cieszy nas fakt, że Harnaś, piwo o górskich korzeniach, jest częścią tak wielkiego wydarzenia. Mamy nadzieję, że tegoroczne zawody wsparte tradycyjnie harnasiowymi atrakcjami pozostaną na długo w pamięci wszystkich wiernych kibiców Pucharu Świata w Zakopanem. – mówi Piotr Walenczak, Senior Brand Manager marki Harnaś. 

Logo Harnasia widoczne będzie podczas zawodów pucharowych na numerach startowych zawodników oraz na nośnikach reklamowych przy samej skoczni: na banerze pod progiem skoczni, na banerach i bandach na wybiegach oraz na podium, na którym dekorowani będą zwycięzcy. Przy wejściu na teren skoczni ustawione zostaną dmuchane bramy z logo marki.

Na progu skoczni i na dachu pawilonu Wielkiej Krokwi pojawią się specjalne balony Harnasia. Spoty reklamowe Harnasia emitowane będą na telebimach wyświetlających przebieg zawodów.
 

Marketing przy kawie.pl